اجراي طرح عدالت در فرصت هاي شغلي در بستك

+ پ -
اجرای طرح عدالت در فرصت های شغلی در بستک

طرح عدالت در فرصت های شغلی در شهرستان بستک با برگزاری دوره های آموزش فنی و حرفه ای در مناطق روستایی رسما کلید خورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، بهرام فولادچنگ،رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک با اشاره به اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی در شهرستان با محوریت عدالت در  اقتصاد و توسعه اجتماعی  گفت: اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک با همکاری بخشداری جناح، مرکز فنی و حرفه ای شهرستان، آموزش و پرورش منطقه جناح و شورای شهر جناح اقدام به برگزاری دوره آموزش فنی و حرفه ای در شهر جناح کرد و هدف از این اقدام فراهم نمودن امکان آموزش مهارت های شغلی برای همه شهرها و روستاهای تابعه است.

فولادچنگ با اعلام اینکه مهارت یکی از مهمترین نیازهای بازار کار شهرستان است گفت: برای اینکه در این زمینه عدالت برقرار شود باید امکان آموزش رایگان را برای همه اقشار و مردم ساکن در شهرها و روستاها فراهم گردد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک عنوان کرد: دوره های آموزش فنی و حرفه ای شامل تعمیر آبگرمکن و لوله کشی ساختمان، نصاب و مونتاژ کار تابلو برق صنعتی و سرویس کار و تعمیر ماشین های تجاری سنگین و نیمه سنگین است که در محل هنرستان حاج ابراهیم عباسی شهر جناح در حال برگزاریست.

وی یاد آور شد: کلاس های فوق در راستای اجرای مصوبات اولین همایش کارآفرینی و کار شایسته شهرستان بستک و ایجاد عدالت در فرصت های شغلی است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff