1

اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری با بیش از ۴۳۶ میلیارد در پارسیان

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مجتبی رضاپور جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان پارسیان با بیان اینکه طبق آمار تقريبی، اجراي طرح هاي سرمايه گذاري بيش از 436 ميليارد تومان در شهرستان پارسيان است، اظهار کرد: در این جلسه، بيش از 436 ميليارد تومان سرمايه گذاري در حوزه هاي كشاورزي، شيلات ، صنعت و گردشگري در شهرستان در سال جاري هدف گذاري شده است.

وی همچنين در ادامه با اشاره به اینکه در سال جاري بيش از ١٢ ميليارد تومان تسهيلات كم بهره در حوزه كميته امداد و بهزيستي جهت راه اندازي كسب و كارهاي كوچك و بزرگ به  مددجويان در حوزه هاي مختلف پرداخت میگردد.

فرماندار پارسیان ابراز داشت: با همکاری بنياد بركت متعلق به ستاد اجرايي فرمان امام خميني (ره) مقرر شده به بيش از ٢٠٠ نوع كسب و كار مورد نياز در روستاها و شهرهاي پارسيان تسهيلات كم بهره 500 ميليون ریالی پرداخت شود.

رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری پارسیان همچنین اضافه کرد: پيگيریم در سال جاري، طرح هاي شیلات و دریا محور و با ارزشي نظير پرورش ماهي در قفس، پرورش لارو ميگو ، نيروگاه برق كوچك مقياس ، بسته بندي محصولات دريايي و….. به بهره برداري برسانیم.

رضاپور همچنین در ادامه ضمن قدردانی از زحمات رئیس جهاد کشاورزی پارسیان بیان داشت: در حوزه جهاد کشاورزی ۱۸ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۹۶ میلیارد تومان پیش بینی و فعال هستند.

وی تصریح کرد: ۱۵ هکتار توسعه گلخانه با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان در برنامه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان پارسیان است.

فرماندار پارسیان ادامه داد: توسعه صنعت طیور گوشتی، صنایع کشاورزی و بسته بندی و….با اشتغالزایی ۷۰۰ نفر در ۱۸ طرح که شناسایی سرمایه گذاران و همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی و اعطای مجوزات و واگذاری زمین و تسهیلات صورت گرفته است.

رضاپور در پایان ضمن قدردانی از رئيس اداره تعاون كار ورفاه اجتماعي بعنوان دبير كارگروه اشتغال و سرمايه گذاري شهرستان و مسئولین دستگاه های اجرایی و کار آفرینان و سرمایه گذران در بخش خصوصی ، ابراز امیدواری کرد و گفت: امیدواریم در سالی که مقام معظم رهبری سال تولید و پشیبانی ها و مانع زدایی نام گذاری کردند بتوانیم در شهرستان در راستای اشتغالزایی و رفاه مردم شریف گام های موثری برداریم.

انتهای پیام/