اجازه تخریب و تحریف راه امام را نمی دهیم

+ پ -
اجازه تخریب و تحریف راه امام را نمی دهیم

امام جمعه شهرستان بستک گفت: تا نفس داریم راه امام را مردانه ادامه خواهیم داد و به هیچ شکلی اجازه تخریب و تحریف راه امام را نمی دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه، دعا کردن را از وظایف انسانها دانست و گفت: استجابت خداوند دائمی است و دعا آنگاه به اجابت می رسد که همراه با ایمان باشد.

 

وی افزود: با آنکه خداوند همه چیز را می داند ولی ما باید دعا کنیم چونکه دعا وسیله رشد و هدایت است.

 

امام جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تسلیت به مناسبت سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) گفت: از منظر امام خمینی (ره) اسلام دین سیاست است و سیاست به تدبیر در امور و یا مدیریت جامعه مطابق با دستورات شرع و دین معنی می شود.

 

حجت الاسلام والمسلمین قائدی اثبات اسلام ناب و نفی اسلام آمریکایی، اتکال به خداوند و بی اعتمادی به دشمن، اعتقاد به اراده و نیروی مردم، طرفدار جدی حمایت از محرومان، استقلال کشور و رد سلطه پذیری و وحدت ملی را از اصول حضرت امام برشمرد که جز مسلمات امام، منطق امام، راه و مکتب امام است.

 

وی تصریح کرد: ما مردم ایران عهد و پیمان بسته ایم تا خون در رگ هایمان جاری است و تا نفس داریم راه امام را مردانه ادامه خواهیم داد و به هیچ شکلی اجازه تخریب و تحریف راه امام را نمی دهیم. مردم غیور و شهید داده ایران اسلامی پایبند این عهد هستند تا این امانت را به دست ولی عصر (عج) بسپارند.

 

خطیب جمعه شهرستان بستک در ادامه با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: بخاطر مراقبت بیشتر مردم در ماه رمضان و دوری از گناه و معصیت، خطرها و آسیب های اجتماعی در این ماه مبارک کاهش می یابد و چه خوب است که بتوانیم این ماه را به ماه های دیگر وصل کنیم چرا که انسان از طریق دعا و دوری از گناه هم رشد پیدا می کند و هم هدایت می شود.

 

انتهای خبر/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff