اجازه تحقیر ملت ایران را نمی دهیم/موضع ما موضع رهبری است
+ پ -
اجازه تحقیر ملت ایران را نمی دهیم/موضع ما موضع رهبری است
مردم مشهد با تجمع در میدان شهدا عنوان کردند:

اجازه تحقیر ملت ایران را نمی دهیم/موضع ما موضع رهبری است

هزاران نفر از اقشار مختلف مردم مشهد با تجمع در میدان شهدا با عنوان «اجازه نمی دهیم» ضمن اعتراض به نتیجه مذاکرات و حمایت از رهبری ابراز کردند: اجازه تحقیر ملت ایران را به هیچ شخصی نمی دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از مهر، در این تجمع که عصر پنجشنبه در میدان شهدا برگزار و تا شامگاه ادامه داشت هزاران نفر از اقشار مختلف مردم با حمل پلاکارد و دست نوشته اعلام کردند که اجازه تحقیر ملت ایران را نخواهند داد.

بسیاری از شرکت کنندگان در این مراسم با بیان اینکه خط قرمز ما سخنان و رهنمود های رهبری است بیان کردند: به هیچ شخصی چه در داخل و چه در خارج اجازه نمی دهیم که موجب تحقیر ملت ایران شده و بر خلاف موضع رهبری توافقی را مد نظر قرار دهد.

شرکت کنندگان در این مراسم با سر دادن شعار «مسیر بی نتیجه، باید پایان پذیرد»، «ما مردم ایرانیم، بر عهد خود می مانیم» اعلام کردند  که بیش از این اجازه تحقیر و توهین به ملت ایران را نمی دهند.

مردم مشهد همچنین با سر دادن شعار «ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم»، «با مشت محکم می زند این ملت، بر دهن مخالف ولایت» و همچنین ما اجازه نمی دهیم کارگزاران ما تحت فشار مذاکرات هسته ای شیطان بزرگ قرار گیرند اعتراض خود را نسبت به زیاده خواهی های دولت های غربی اعلام کردند.

در این مراسم همچنین سردار غلامحسین صفایی، جانباز ۷۵ درصد نخاعی گفت: همه این گرفتاری ها و مشکلات عالم از عدم وجود حضرت حجت صاحب الزمان(عج) است.

وی اظهار کرد: امروز بهترین کار عبادت برای فرج مولایمان حضرت صاحب الزمان(عج) است.

وی ادامه داد: امروز در کشور جمهوری اسلامی نماینده امام زمان(ع) در غربت بسر می برد و این مسئله مایه رنج و درد است.

سردار صفایی افزود: من جانم را فدای ولایت کرده ام و اگر صد بار دیگر هم جانم را فدای ولایت کنم باز هم بر دفاع از ولایت خواهم ایستاد.

وی تصریح کرد: حماسه آفرینی های فرزندان حزب الله لبنان و غزه در جنگ های ۳۳ و ۲۲ روزه با درس گرفتن و الهام گرفتن از رزمندگان ایران بوده است چرا که نهضت حسینی در رگ ها و خون ما جاری است.

این جانباز دوران دفاع مقدس تاکید کرد: این قبیل تجمعات آخرین حرکت ما نیست و نخواهد بود و همواره به دفاع از ولایت و دعا برای منجی عالم بشریت در صحنه حضور خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگارمهر، با وجود اینکه بسیاری از پایگاه های اطلاع رسانی در فضای مجازی سعی در غیر قانونی خواندن این تجمع داشتند اما فرماندار مشهد صبح امروز طی مصاحبه با رسانه ها اعلام کرد که این تجمع کاملا قانونی است.

1722614 photo_2015-05-26_19-10-44

photo_2015-05-26_19-11-26

photo_2015-05-26_19-11-13

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff