اتوبوس ها و مینی بوس های بندرعباس شناسنامه‌دار می شوند
+ پ -
اتوبوس ها و مینی بوس های بندرعباس شناسنامه‌دار می شوند
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی بندرعباس:

اتوبوس ها و مینی بوس های بندرعباس شناسنامه‌دار می شوند

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی تصریح کرد: اتوبوس‌های که ایاب و ذهاب کارکنان شرکت‌های غرب را بر عهده دارند و مینی‌بوس‌هایی که سرویس‌دهی مدارس را انجام می‌دهند باید ساماندهی و شناسنامه‌دار شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛امید کاردانی، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی بندرعباس بااشاره به اجرایی شدن طرح ساماندهی اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌ها در شهر بندرعباس گفت: این طرح از ۱۵ آبان با همکاری پلیس راهور در سطح شهر بندرعباس اجرایی شده است.

وی افزود: تمامی اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌هایی که در خطوط شهری تردد می‌کنند باید به صورت ساماندهی فعالیت داشته باشند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اظهار کرد:فعالیت وسایل نقلیه عمومی باید زیر نظر سازمان اتوبوسرانی شهر و حومه بندرعباس باشد و حتما پروانه بهره‌برداری از خطوط درون شهری بندرعباس را داشته باشند.

وی افزود: در صورت عدم اخذ مجوزات لازم با دارندگان این وسایل نقلیه از سوی پلیس راهور برخورد می‌شود.

کاردانی تاکید کرد: تمام اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌هایی که در سطح شهر بندرعباس فعالیت می‌کنند قراردادشان با سازمان اتوبوسرانی به اتمام رسیده است و باید به دنبال ثبت قرارداد جدید باشند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی تصریح کرد:  اتوبوس‌های که ایاب و ذهاب کارکنان شرکت‌های غرب را بر عهده دارند و  مینی‌بوس‌هایی که سرویس‌دهی مدارس را انجام می‌دهند باید ساماندهی و شناسنامه‌دار شوند.

وی افزود: دارندگان اتوبوس و مینی‌بوس در شهر بندرعباس جهت تردد در سطح شهر می‌توانند با همراه داشتن مدارک ماشین و گواهینامه به سازمان اتوبوسرانی مراجعه کنند تا مشمول برخورد با پلیس راهور و جرایم قانونی نشوند.

کاردانی بیان کرد: رانندگان در ازای پرداخت عوارضات مربوطه، برچسب عوارض سالیانه که سازمان اتوبوسرانی تهیه کرده و بر روی درب وسیله نقلیه خود نصب کنند.

وی افزود: هدف از اجرای طرح ساماندهی اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های درون  شهری کنترل و برنامه‌ریزی جهت ساماندهی اتوبوس‌ها و خطوط  است.

کاردانی خاطر نشان کرد: اجرای این طرح برای اولین بار در هرمزگان و بعد از شهرهای بزرگ تهران، شیراز، اصفهان، مشهد صورت می‌گیرد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff