اتحاد و ولایتمداری کلید واژه های دفن فتنه بود/ نهم دی‌ماه نماد بصیرت است
+ پ -
اتحاد و ولایتمداری کلید واژه های دفن فتنه بود/ نهم دی‌ماه نماد بصیرت است

فرمانده سپاه میناب با اشاره به ترسیم نقشه و دسیسه های دشمن برای به ثمر رساندن اهداف شوم خود در فتنه ۸۸ گفت: بصیرت اتحاد و ولایتمداری مردم فتنه را در نطفه خفه کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سرهنگ حبیب الله سهرابی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب در گفتگو با خبرنگار سیاسی میناب جنوب ،هدف اصلی دشمن از راه اندازی فتنه و خرابکاری در سال ۸۸ را براندازی نظام و  ایجاد شکاف بین اتحاد مسلمانان برشمرد و افزود: دسیسه های شوم دشمنان با بصیرت ،  هوشیاری  و ولایتمداری ملت دفن شد.

 

سهرابی نهم دی ماه ۸۸  را روز دفن فتنه و رسوایی فتنه گران عنوان کرد و گفت: فتنه ای که جز رسوایی و نام ننگ برای فتنه گران چیز دیگری باقی نگذاشت و مردم برای دفاع از آرمانهای اسلام و انقلاب حماسه عاشورایی خلق کردند.

 

وی تصریح کرد: دشمن برای ایجاد شکاف و رسوخ بین اتحاد و وحدت مسلمانان بعد از شکست در فتنه ۸۸ تلاش و فعالیت خود را در حوزه های مختلف برای عملی ساختن اهداف خودشان بکار گرفته اند لذا دشمن بداند مردم آگاه و بصیربا پیروی از ولایت فقیه  هرگونه فتنه را در نطفه خفه خواهند کرد.

 

فرمانده ناحیه میناب اظهار کرد: افراد باید دائم نقشه  ها و اهداف دشمن را در هر عرصه فعالیت رصد ،شناسایی و جهت خنثی سازی آن اقدام فوری و اساسی انجام دهند.

 

وی بیان کرد: حماسه نهم دی‌ماه سال ۸۸ نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که یکبار دیگر برای دفاع از ارزش‌های اسلام و نظام جمهوری اسلامی به میدان آمدند و فتنه را خنثی و فتنه گران را رسوا نمودند.

 

سهرابی بیان کرد: فتنه ۸۸ برخلاف تصور  و نقشه دشمن ،بصیرت ،شناخت و آگاهی مردم نسبت به فتنه گران بیشتر کرد  و اتحاد بین ملت ها از هر سو قوی و قویتر نمود.

 

وی خطاب به استکبار و جهانیان گفت: امروزه با بصیرت و آگاهی کامل نقشه های فتنه گران رصد می شود و این  را هم بدانند که اتحاد مسلمانان دژ محکمی در برای هر نوع فتنه و دسسیسه دشمن خواهد بود.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff