اتحاد و همدلی بسیجیان شیعه و سنی کوهستک جلوه ای از عینیت اقتصاد و عمل است
+ پ -
اتحاد و همدلی بسیجیان شیعه و سنی کوهستک جلوه ای از  عینیت اقتصاد و عمل است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت: اتحاد ، وحدت و همدلی بسیجیان شیعه و سنی شهر بندر کوهستک در همه فعالیت ها و برنامه های فرهنگی ، اجتماعی، اقتصادی،ورزشی جلوه و نمادی عینی از لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و هوشیاری و بصیرت افزایی در میان آحاد مردم برشمرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از آذینی ، سرهنگ دوم پاسدار علی اسلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک در جمع بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید ذاکری شهر بندر کوهستک اظهار کرد: با توجه به اینکه شهر بندر کوهستک یک شهر ساحلی و گردش پذیر و از موقعیت خوب گردشگری ، تجارت، صید و صیادی و رونق اشتغالزایی برخوردار است که واقعا همدلی و انسجام در برنامه ها بویژه در بحث اقتصاد مقاومتی زمینه بالندگی و پویایی رونق کسب و کار و اشتغال برخوردار است.

 

وی افزود:هر سال رمضان که می‌آید در حقیقت خداوند یکبار دیگر لطفش را در حق بنده‌اش تمام می‌کند و فرصتی دوباره برای بخشش و آمرزش به او می‌دهد فرصتی که ارزش آن را فقط کسانی که از آن محروم هستند می توانند به خوبی آنرا درک کنند.

 

اسلامی عنوان کرد:انکار بسیج، انکار بزرگترین ضرورت و مصلحت برای کشور است اگر بسیج در دوران پس از جنگ نبود و اگر امروز هم نباشد کمیت این انقلاب و این نظام واهمه حرکت های سازنده این کشور لنگ خواهد شد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت: ماه رمضان ماه میهمانی خداوند است که خداوند بزرگ در این ماه نهایت مهربانی و رحمت را در حق میهمانان خود انجام می‌دهد تا با بهره مندی از همه فضلیت های آن راه سعادت دنیا و آخرت خود را تضمین کنند.

 

سرهنگ پاسدار اسلامی اذعان کرد: فکر پردازش بسیج عمومى، بسیج مستضعفین که امام بزرگوار آن را مطرح کرد و عمل کرد و با همه‌ى توان پشت سر این فکر ایستاد، این نهال را آبیارى کرد تا تبدیل شد به شجره‌ى طیبه‌اى که «تؤتى اکلها کلّ حین باذن ربّها» یکى از الطاف الهى نسبت به آن مرد بزرگ و آن بنده‌ى صالح و آن عبد خاشع پروردگار است.

 

وی با بیان اینکه می توان وظایف بسیج را به سه قسمت تقسیم کرد اظهار کرد: حضور بسیج در همه عرصه ها از جمله عرصه سازندگی، علمی و حفاظت از ارزش ها در درون کشور از مهم ترین وظایف بسیج است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک بیان کرد:کشور عزیز مان به سبب موقعیت خاص جغرافیایی و شرایط فرهنگی و استکبار ستیزی آن همواره با تهدیدات جهان استکبار مواجه بوده که همیشه تهدیدات و ترفندهای دشمنان با بصیرت بالای مقام عظمای ولایت و اطاعت محض بسیج و بسیجیان از همه رهنمودهای معظم له و ملت شریف ایران همه نیرنگ ها نقش بر آب شده و براندازی نظام از سوی معاندین ناگام مانده است.

 

اسلامی با تاکید بر اینکه در آینده نیز این تهدیدات از سوی دشمنان نظام  ادامه خواهد داشت خاطرنشان کرد : وظیفه همه ما بسیجیان است تا همیشه آمادگی  خود را برای مقابله با تهدیدهای بسیار بزرگ دشمنان آماده و مهیا سازیم.

 

این مسئول ابراز کرد: از آنجائیکه نظام مقدس جمهوری اسلامی نظامی مردمی و برخواسته از ارزش ها و آرمان های الهی و ضد استکباری و ضد زورگویی و ظلم ستیزی است تهدیدهای دشمنان همیشه موجودیت کشور را در معرض تهدید قرار داده است به همین دلیل تداوم حضور بسیج و ملت در صحنه امری واجب و لازم است.

 

سرهنگ پاسدار اسلامی اضافه کرد:  بسیج حد و مرز ندارد و وظیفه اصلی بسیج بصیرت‌افزایی، حفاظت و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه‌های فرهنگی، سیاسی، نظامی و اقتصادی است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff