اتحاد و بصیرت سدی در برابر تهدید های دشمن است
+ پ -
اتحاد و بصیرت سدی در برابر تهدید های دشمن است
دبیر جامعه روحانیت هرمزگان :

اتحاد و بصیرت سدی در برابر تهدید های دشمن است

دکتر درویشی با بیان اینکه استکبار جهانی راه نفوذ را برای ضربه زدن بر یپکره نظام در پیش گرفته است گفت: هادیان سیاسی با بصیرت افزایی افراد را در مقابله با این خطر بزرگ بیمه کنند.

به گزارش شبکه اطلاع هرمز؛ حجت الاسلام والمسلمین دکترقنبر درویشی ،دبیر جامعه روحانیت استان هرمزگان و استاد ارشد دانشگاه آزاد بندرعباس در گفتگو با میناب جنوب ، با اشاره به ۹ دی ماه روز بصیرت ملت آگاه و فهیم در پیروی از ارزشهای نظام و انقلاب با بیان اینکه دشمن در همه زمینه ها سیلی محکمی از مردم ولایت مدار و انقلابی ایران اسلامی خورده است گفت: دشمن از ابتدای انقلاب اسلامی برای بی هویت جلوه دادن و زدودن هویت انقلابی مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی تلاش کرده و می کند.

درویشی نفوذ و تفرقه را تهدید بزرگی برای نظام و انقلاب عنوان کرد و اظهار داشت: دشمن برای رسیدن به اهداف شوم خود راه تفرقه و نفوذ برای ایجاد اختلاف و شکاف بین وحدت و اتحاد مسلمانان و زدودن روحیه انقلابی برای ضربه زدن بر پیکره نظام در پیش گرفته است.

وی وظیفه هادیان سیاسی را در آگاه سازی و شناخت اهداف دشمن وظیفه بس مهم و ضروری برشمرد و گفت:  هادیان سیاسی با بصیرت افزایی افراد را در مقابله با این خطر بزرگ بیمه کنند چرا که بصیرت افزایی سدی در برابر هجمه های دشمن خواهد بود.

استاد دانشگاه آزاد بندرعباس،  اتحاد و وحدت را یکی دیکر از رمز های موفقیت در پیروزی و شکست اهداف دشمن اشاره نمود و بیان کرد: عدم وجود وحدت و انسجام منجر به شکست خواهد بود.

وی افزود: بسیجیان امروزه با اتحاد و بهره گیری از فرمایشات گهربار مقام معظم رهبری با بصیرت و هوشیاری توطئه های دشمنان را در نطفه خفه کرده و خواهند کرد.

درویشی تاکید کرد: همان طور که دشمن در همه زمینه ها به دست نیروهای ارزشی ،فهیم ،انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی شکست خورده است همچنان شاهد شکست های بعدی در کارنامه خود خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff