اتحاد و باهم بودن فلسطینیان رمز پیروزیشان در برابر دشمنان است

امام جمعه شهرستان سیریک با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در باره فلسطین به کشور های عربی گفت: فلسطینی ها چه در قدس شریف و چه در غزه و چه در دیگر سرزمین های اشغالی تنها راه پیروزی آنها باید باهم بودن ، متحد در برابر دشمنان و چاره ای حز پرهیز از دو دستگی و اختلافات سلیقه ای در پیش داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛امام جمعه شهرستان سیریک با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در باره فلسطین به کشور های عربی گفت: فلسطینی ها چه در قدس شریف و چه در غزه و چه در دیگر سرزمین های اشغالی تنها راه پیروزی آنها باید باهم بودن ، متحد در برابر دشمنان و چاره ای حز پرهیز از دو دستگی و اختلافات سلیقه ای در پیش داشته باشند.

حجت الاسلام و المسلمین محسن سالاری افزود:به لطف خدا امروز فلسطینیان به جای سنگ در دست داشتن موشک به دست دارند و این یعنی داشتن اراده و مصمم بودن برای رسیدن به یک هدف و آن پیروزی بر دشمن غاصب و متجاوز ستمگر صهیونیست است.

وی گفت:اگر مسئولان در کشور همانطور که حساسیتشان نسبت به برگزاری انتخابات در کشور مهم بود به مسئله معیشت و اقتصاد مردم به این جدیت پیگیری می کردند قطعا بسیاری از مشکلات مردم مرتفع و توسعه متوازن جامعه فزآینده تر می شد.

امام جمعه شهرستان سیریک با بیان اینکه تنها راه نجات این دنیا تقوا است یاد آور شد:از گروه های جهادی که با کرامت هزاران پرس غدا و وسایل غذایی و لوازم خانگی را با کرامت به نیازمندان و خانواده های کم برخوردار تحویل دادند تشکر و قدر دانی کرد.

سالاری اضافه کرد: سید والامقام عبدالعظیم حسنی از اولا امام حسن مجتبی(ع) است و هرکسی عبدالعظیم حسنی‌ را در شهر ری زیارت کند همانند زیارت امام حسین علیه السلام است عبدالعظیم حسنی در زمان پنج امام را درک کرده است بعضی امامان مردم را برای گرفتن جواب سوال شان نزد سید عبدالعظیم می فرستادن و از ایشان می پرسیدند چه شد که به این مقام رسیدی ایشان فرمود خدمت و احسان به خلق الله.
انتهای پیام/