اتحاد و باهم بودن فلسطینیان رمز پیروزیشان در برابر دشمنان است

ائمه جمعه هرمزگان در خطبه های این هفته شهرستان ها با تاکید بر اینکه اسرائیل کودک کش به اراده پروردگار تحقیر شد، گفتند: :به لطف خدا امروز فلسطینیان به جای سنگ در دست داشتن موشک به دست دارند و این یعنی داشتن اراده و مصمم بودن برای رسیدن به یک هدف و آن پیروزی بر دشمن غاصب و متجاوز ستمگر صهیونیست است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ائمه جمعه هرمزگان در خطبه های این هفته شهرستان ها با تاکید بر اینکه اسرائیل کودک کش به اراده پروردگار تحقیر شد، گفتند: :به لطف خدا امروز فلسطینیان به جای سنگ در دست داشتن موشک به دست دارند و این یعنی داشتن اراده و مصمم بودن برای رسیدن به یک هدف و آن پیروزی بر دشمن غاصب و متجاوز ستمگر صهیونیست است.

امام جمعه شهرستان سیریک با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در باره فلسطین به کشور های عربی گفت: فلسطینی ها چه در قدس شریف و چه در غزه و چه در دیگر سرزمین های اشغالی تنها راه پیروزی آنها باید باهم بودن ، متحد در برابر دشمنان و چاره ای حز پرهیز از دو دستگی و اختلافات سلیقه ای در پیش داشته باشند.

حجت الاسلام و المسلمین محسن سالاری افزود:به لطف خدا امروز فلسطینیان به جای سنگ در دست داشتن موشک به دست دارند و این یعنی داشتن اراده و مصمم بودن برای رسیدن به یک هدف و آن پیروزی بر دشمن غاصب و متجاوز ستمگر صهیونیست است.

وی گفت:اگر مسئولان در کشور همانطور که حساسیتشان نسبت به برگزاری انتخابات در کشور مهم بود به مسئله معیشت و اقتصاد مردم به این جدیت پیگیری می کردند قطعا بسیاری از مشکلات مردم مرتفع و توسعه متوازن جامعه فزآینده تر می شد.

امام جمعه شهرستان سیریک با بیان اینکه تنها راه نجات این دنیا تقوا است یاد آور شد:از گروه های جهادی که با کرامت هزاران پرس غدا و وسایل غذایی و لوازم خانگی را با کرامت به نیازمندان و خانواده های کم برخوردار تحویل دادند تشکر و قدر دانی کرد.

سالاری اضافه کرد: سید والامقام عبدالعظیم حسنی از اولا امام حسن مجتبی(ع) است و هرکسی عبدالعظیم حسنی‌ را در شهر ری زیارت کند همانند زیارت امام حسین علیه السلام است عبدالعظیم حسنی در زمان پنج امام را درک کرده است بعضی امامان مردم را برای گرفتن جواب سوال شان نزد سید عبدالعظیم می فرستادن و از ایشان می پرسیدند چه شد که به این مقام رسیدی ایشان فرمود خدمت و احسان به خلق الله.

اسرائیل کودک کش به اراده پروردگار تحقیر شد

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین غلامی، امام جمعه شهرستان بشاگرد با اشاره به روز اهدای خون اظهار کرد: شتاب در کار خیر یکی از ویژگی‌های مسلمان است و اهداء خون یک  کار خیری  است که باعث نجات جان انسان می شود.

امام جمعه بشاگرد عنوان کرد: ذخایر معدنی جزء ثروت های گرانقدر این مرز و بوم است که استفاده مطلوب از آنها موجب اشتغال و افزایش درآمدهای ملی می شود، امیدواریم مسئولین شهرستانی و استانی با تدابیر منصفانه و عادلانه در این حوزه اقدامات قابل توجهی در جهت بهره وری و بهره مندی مردم از این ذخایر خدادادی داشته باشند.

 پیروزی جبهه با صلابت مقاومت

غلامی تصریح کرد: این پیروزی زمینه و مقدمه ی افول غدّه سرطانی را هموار تر کرد و همانطور که حماسه خرمشهر زمینه ای داشت به نام عملیات بیت المقدس،
امروز شاهد اقتدار جبهه مقاومت، افتخار آفرینی و حماسه سازی  در غزّه و نوار غربی و فلسطین عزیز بودیم؛  امروز اسرائیل کودک کش به اراده پروردگار تحقیر شد، قدرت پوشالی رسوا شد و یک بار دیگر ذلّت و شکست رژیم صهیونیستی رقم خورد.

وی با بیان اینکه خط قرمز  مردم ما در انتخابات حفظ ارزش‌های نظام اسلامی و احترام به قانون اساسی و حضور پرشور در انتخابات است، اذعان کرد: اخلاق مداری و احترام به موازین دینی باید سرلوحه کار تبلیغاتی نامزدها و طرفدارانشان باشد.

امام جمعه بشاگرد افزود: کسی فکر نکند خودش اصل است و مردم به خاطر او پای صندوق رأی می روند بلکه مردم هرگز شخص را بر مکتب ناب اسلام ترجیح نمی دهند.

غلامی با اشاره به اینکه جادّه هشت سال معطل روستای نیک دشت و مشابه این پروژه منتظر همت دکتر همتی هستند ، گفت:  آبرسانی به روستاهای ما بین  تنگه سهران تا گوهران و بلأخص کوه حیدر منتظر عملی ‌شدن وعده ی نماینده ی محترم و مدیر استانی ذی ربط است.

وی خاطر نشان کرد:  در شورای برنامه ریزی نسبت به حوزه ی توسعه  و گسترش فرهنگ قرآنی توجه ویژه ای لازم است. زیر ساختهای فرهنگی شهرستان چیزی در حد صفر است چرا باید مرکز  شهرستانی ما حتی یک کتابخانه عمومی نداشته باشد به این توجیه دارد که بگوییم مجوز احداث کتابخانه عمومی نداریم.

اکنون جهان به اقتدار ایران پی برده است

حجت الاسلام شریفی امام جمعه حاجی آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن محکوم کردن جنایتهای اسرائیل علیه مردم فلسطین اظهار کرد:مهمترین و اصلی ترین شاخصه دفاع فلسطین در زمان کنونی یکپارچگی و بهم پیوستگی ۱۴ میلیون فلسطینی در داخل و خارج از فلسطین است.
شریفی افزود: اکنون جهان به اقتدار ایران پی برده و حکمت صبر و خویشتن داری ایران انقلابی را برای اقدام و عمل در زمان مناسب به خوبی دریافته است و توازن قوا به گونه ای ملموس به نفع جبهه مقاومت تغییر کرده است.

وی بیان داشت:از برکات فوری این دفاع بزرگ افزایش شکستگی رو به افزون رژیم روبه رو صهیونیستی است. اینک مهاجرت معکوس روبه رو شده است.
امام جمعه حاجی آباد تصریح کرد:یک پرسش عمومی در سرزمین های اشغالی این است رژیمی که از عهده مقابله با مقاومت فلسطین بر نمی آید چگونه ادعای مقابله با حزب الله و هماوردی با ایران مقتدر را دارد.
شریفی در ادامه ضمن تشکر از شورای نگهبان افزود:شورای نگهبان بدون ملاحضات سیاسی و توقعات زیاده خواهان برخی کاندیداها و جناح های سیاسی در مسیر قانون و رعایت نشر قانون حرکت کند.
وی ضمن سفارش به کاندیداهاو ستادها بیان داشت:مهمترین خط قرمز باید پرهیز از گفتار و اقداماتی باشد که خروجی ان نشست و اختلاف در جامعه است.
وی افزود:بایدالگوهای بارز اخلاق مداری و قانون مداری باشند، اولویتهای اصلی در رقابت های انتخاباتی باید وحدت ملی امنیت ملی آرمان های ملی و انقلابی تقویت و اعتماد عمومی و افزایش سرمایه اجتماعی و مشارکت حداکثری باشد.

انتهای پیام/