اتحاد مردم شیعه و سنی قشم در راهپیمایی ۱۳ آبان +تصاویر
+ پ -
اتحاد مردم شیعه و سنی قشم در راهپیمایی ۱۳ آبان +تصاویر

مردم همیشه در صحنه قشم همزمان با یوم الله ۱۳ آبان، با شعارهای انقلابی و حمایت از آرمان های بلند انقلاب، فریاد خشمگینانه خود علیه استکبار جهانی را طنین انداز کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از قشم آزاد ،فرماندار شهرستان قشم در مراسم پایانی راهپیمای  یوم الله ۱۳ آبان،در صحن امامزاده سید مظفر (ع) شهر قشم طی سخنانی گفت: پیر میکده عشق حضرت امام خمینی (ره) از ۱۳ آبان به عنوان انقلاب دوم ملت ایران یاد کرد و این نشان مهمی از اهمیت این روز دارد.
علیرضا نصری افزود: اتفاقات مهم ۱۳ آبان شامل تبعید حضرت امام (ره)، کشتار دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا،وجه مشترک استکبار ستیزی بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران را به اثبات می رساند.
وی از امید به عنوان نماد دیگری از استکبار ستیزی ملت شریف ایران نام برد و اظهار کرد: آمریکا و وایادی استکبار در پی ایجاد یاس و ناامیدی بین اقشار جامعه ایران هستند اما رهبر معظم انقلاب، دولت و مردم با اقتدار و امید به آینده در پی ساختن ایرانی آباد و موفق هستند.
فرماندار شهرستان قشم، موفقیت ایران در هشت سال دفاع مقدس، پیروزی سترگ هسته ای، حرکت ملت در مسیر اقتصاد مقاومتی را نیز از وجوه مشترک ایرانیان در مبارزه با کشورهای استکباری برشمرد و گفت: مردم ایران همیشه برای عزت، استقلال، آزادی و موفقیت خود در برابر جبهه استکبار ایستاده و این رمز مهم موفقیت ما در دنیا است.
در پایان مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان قطعنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قرائت شد که با تکبیر مردم مورد تائید قرار گرفت و آدمک اوباما و پرچمهای آمریکا و اسرائیل نیز به آتش کشیده شد.
بر اساس این گزارش مردم ولایتمدار در جای جای جزایر قشم و هرمز با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان مناسبتهای این روز بزرگ را گرامی داشتند و بر مبارزه با استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار  تاکید کردند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff