اتحاد بين مسلمين عامل وحشت دشمنان اسلام است
+ پ -
اتحاد بین مسلمین عامل وحشت دشمنان اسلام است

خبرنگار بندرعباسی مهم ترین هدف را آمریکا تامین امنیت رژیم صهیونیستی و از بین بردن اتحاد بین مسلمانان دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ على ستارى، خبرنگار و طلبه حوزه علمیه بندرعباس در گفت و گو با خبرنگار  رفتارنیوز، به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت گفت: اتحاد بین مسلمانان عامل ترس و وحشت دشمنان اسلام می‌باشد و مسلمانان باید عزم خود را جزم نمایند تا دشمنان نتواند سوء استفاده نماید.

خبرنگار بندرعباس اظهار داشت: امروزه دشمنان اسلام و در راس آن آمریکاى جنایتکار به این نتیجه رسیده اند که با حمله‌ى مستقیم به کشور هاى اسلامى نمى‌توانند به اهداف خود دست یابند لذا در صدد نوع دیگر جنگ برآمدند که جنگ نرم و جنگ هاى نیابتى از انواع آن است.

وى در رابطه با گیر کردن آمریکا و ناتو در منجلاب کشور های منطقه، افزود: آمریکا و ناتو با گیر کردن در منجلاب هایى که در عراق و افغانستان و… برایشان ایجاد شد شیوه ى مبارزه با اسلام و مسلمین را تغییر دادند تا با به حداقل رساندن خسارات در بلند مدت اهداف و برنامه هاى خود را عملى کنند.

ستارى مهم ترین هدف آمریکا را تامین امنیت رژیم صهیونیستی دانست و بیان کرد: از اهداف مهم آمریکا الی رقم اهداف چپاولگرانه که در کشور هاى اسلامى دنبال مى‌کند تامین امنیت رژیم صهیونیستى است و همچنین از بین بردن اتحاد بین مسلمین اعم از شیعه و سنى و برجسته کردن اختلافات مذهبى و حمایت از گروه هاى شیعه ى افراطى، وهابیت و داعشی ها از برنامه هاى اصلى آمریکا و کشورهاى هم پیمانش براى ضربه زدن به اسلام می‌باشد.

خبرنگار و طلبه حوزه علمیه بندرعباس، ابراز داشت: خدشه دار کردن غرور ملى قومیت هاى ایرانى با استفاده از جوک هاى قومیتى و از بین بردن اتحاد بین اقوام ایرانى دیگر برنامه ى مهم دشمن است که با هدف تجزیه ى کشور ایران جهت تسلط بیشتر بر روى مناطق ایرانى صورت می‌گیرد.

وى اظهار داشت: هدف اصلى از تمام اقدامات خصمانه و ایجاد آشوب ها در منطقه و کشور ناکارآمد نشان دادن و انحراف حکومت اسلامى است که با زعامت و رهبرى آگاهانه ى امام خامنه اى (حفظ الله) در حال پیمودن مسیر ساخت تمدن عظیم اسلامى می‌باشد.

ستارى خاطرنشان کرد: از راه هاى اصلى در ایجاد تمدن اسلامى، تقریب مذاهب و تقویت اشتراکات بین شیعه و اهل تسنن است که این اتحاد اسلامى در آن کشور هاى سنى و شیعه همه برادر هستند و تحت رهبری، رهبر آگاه قرار گرفتند که ترس و وحشت آمریکا را بر برانگیخته می‌نمایند.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff