اتحاد ، همدلی و وحدت نیاز جهان اسلام است/ مسلمنان اقدام وحشیانه آل سعود را محکوم کنند
+ پ -
اتحاد ، همدلی و وحدت نیاز جهان اسلام است/ مسلمنان اقدام وحشیانه آل سعود را محکوم کنند

امام جمعه اهل سنت روستای دیوان با اشاره به حملات وحشیانه عربستان به مردم یمن گفت: حملات وحشیانه آل سعود در تمامی مذاهب محکوم است و کشورهای مسلمان باید برای مقابله با این حملات و توقف هر چه سریعتر آن به پاخیزند و موج اعتراض خود را به چشم و گوش جهانیان نشان دهند.

عبدالحمید جلالی امام جمعه اهل سنت روستای دیوان بخش مرکزی شهرستان بندرلنگه در  گفتگو  با  خبرنگار  شبکه  اطلاع رسانی  هرمز  گفت : امروز جهان اسلام بیش از پیش به اتحاد ، همدلی و وحدت احتیاج  دارد و   کشورهایی که امروز حاکمانش لقب خادم الحرمین برخود نهادند و مدعی دفاع از حقوق مسلمانان هستند  باید آمادگی  خود را در  این  زمینه بیشتر  نشان دهند .

 

 

وی  گفت: کشوری که ایچنین وحشیانه به کشورهای مسلمان یمن حمله هوایی می کنند و زنان و کودکان مسلمان را به خاک خون می کشند واین اقدام صرفا به سود منافع استکبار جهانی به سرکردگی امریکا و اسرائیل و زیان کشور های مسلمان است.

جلالی  افزود : در شرایط کنونی که جبهه کفر و استکبار در مقابل مسلمانان قرار دادند چنین اقدامات گستاخانه ای در جهت اهداف استکبار جهانی است و مسلمنان در  سراسر جهان  برای  محکوم  کردن  حملات  بی رحمانه  عربستان بپاخیزند و این اقدام وحشیانه آل سعود را محکوم کنند .

امام جمعه  اهل سنت روستای  دیوان  گفت : جای بسی سوال است که چرا این حملات بر علیه اسرائیل خونخوار کودک کش انجام نمی شود و چرا اسرائیل که خون هزاران کودک و زن مسلمنان در فلسطین می ریزد آسوده خاطر بنشینید و نظارت گر کشتار مسلمانان بر علیه برادر مسلمانش باشد و این جز نقشه بزرگ آمریکایی صهیونیستی نیست که هدفشان نابودی دین اسلام هست.

وی  اظهار  داشت : اینجانب و تمام مردم مسلمان دیوان این اقدام وحشیانه را محکوم کرده و خواستار توقف هر چه سریعتر حملات هوایی عربستان هستیم .

 

انتهای  پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff