اتحادیه اروپا تعلیق تحریم‌های ایران را تا 10 جولای تمدید کرد+ عکس
+ پ -
اتحادیه اروپا تعلیق تحریم‌های ایران را تا ۱۰ جولای تمدید کرد+ عکس

شورای اتحادیه اروپا در پایگاه رسمی خود اعلام کرد، به منظور فرصت دادن به مذاکرات کنونی با هدف دستیابی به یک راه حل بلندمدت در مورد برنامه هسته ای ایران، این شورا، تعلیق اقدامات محدودکننده علیه ایران را تا دهم جولای تمدید کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، شورای اتحادیه اروپا در پایگاه رسمی خود اعلام کرد، تعلیق تحریم های ایران تا تاریخ ۱۰ جولای تمدید شده است.

به گزارش فارس، بر اساس توافق ۲۴ نوامبر ۲۰۱۳، اتحادیه اروپا برخی از تحریم های علیه ایران را به حالت تعلیق درآورد که این روند در جریان مذاکرات چند بار تمدید شد و از آنجایی که مذاکرات همچنان ادامه دارد، شورای اروپا، اجرای این تحریم ها را تا تاریخ دهم جولای به حالت تعلیق نگاه خواهد داشت.

ایران و گروه ۱+۵ در حال مذاکره بر سر برنامه هسته ای ایران هستند و ضرب الاجل این مذاکرات تا پایان روز چهارشنبه، بامداد پنج شنبه تمدید شده است.

در ابلاغیه شورای اروپا آمده است، به منظور فرصت دادن به مذاکرات کنونی با هدف دستیابی به یک راه حل بلندمدت در مورد برنامه هسته ای ایران، این شورا، تعلیق اقدامات محدودکننده مورد توافق در برنامه اقدام مشترک در تاریخ ۲۴ نوامبر ۲۰۱۳ را تا دهم جولای تمدید کرده است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff