اتحادیه اروپا تحریم‌های روسیه را بطور رسمی بمدت ۶ ماه تمدید کرد
+ پ -
اتحادیه اروپا تحریم‌های روسیه را بطور رسمی بمدت ۶ ماه تمدید کرد

نشریه اتحادیه اروپا امروز تصمیم این سازمان برای تمدید ۶ ماهه تحریم‌های روسیه را منتشر کرد تا این تمدید رسما از امروز لازم الاجرا باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، اتحادیه اروپا امروز (دوشنبه) بطور رسمی اعلام کرد تحریم‌های اقتصادی علیه روسیه را بمدت ۶ ماه تمدید می‌کند.

به نوشته وبگاه اطلاع‌رسانی شورای اروپا، تحریم‌های اقتصادی ضدروسی تا ۳۱ ژوئیه ۲۰۱۶ ادامه خواهند داشت. وبگاه مذکور در ادامه می‌نویسد؛ از آنجایی که توافقات مینسک تا موعد ۳۱ دسامبر ۲۰۱۵ عملی نخواهند شد، شورای اروپا ضمن ادامه ارزیابی خود از روند پیشرفت توافقات، رأی به تمدید تحریم‌ها داده است.

۲۸ عضو این اتحادیه سه روز قبل همانطور که انتظار می‌رفت به تمدید شش‌ماهه‌ی تحریم‌ها رأی داده بودند. با انتشار خبر تمدید تحریم‌های ضدروسی در مجله رسمی اتحادیه اروپا، این تصمیم از امروز لازم الاجرا خواهد بود.

تحریم‌‌ها اروپایی در تاریخ ۳۱ ژوئیه ۲۰۱۴ بمدت یک سال علیه روسیه وضع شده بودند. شورای اروپا برای نخستین‌بار، پس از پایان موعد مقرر، رأی به تمدید تحریم‌ها تا ۳۱ ژانویه ۲۰۱۶ داد. این اقدام پس از آن صورت گرفت که شورای اروپا در مارس ۲۰۱۵، مدت زمان تحریم‌ها علیه روسیه را منوط به اجرای کامل توافقات مینسک تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۵ کرده بود.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff