اتاق های شرعی در زندان ها عامل جلوگیری از فروپاشی اخلاقی در خانواده ها است
+ پ -
اتاق های شرعی در زندان ها عامل جلوگیری از فروپاشی اخلاقی در خانواده ها است

امام جمعه شهرستان قشم گفت : اتاق های شرعی در زندان ها یک امر مهم است که از فروپاشی اخلاقی در خانواده ها جلوگیری می کند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  پایگاه خبری قشم آزاد ، حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار ، امام جمعه شهرستان قشم در بازدید از اداره زندان قشم که به مناسبت دهه ولایت صورت گرفت با تاکید بر گسترش اتاق های شرعی در زندان ها ، گفت: اگر اتاق های شرعی در زندان ها وجود نداشته باشد موجبات فروپاشی اخلاقی در برخی خانواده ها پدید خواهد آمد و باعث می شود اتاق های غیر شرعی در خارج از زندان به وجود آید .

وی افزود :  اگر مسئولین در بخش های مختلف نسبت به فرهنگ سازی و انجام امورات محوله به خود موفق عمل می کردند وقوع جرم در جامعه کاهش می یافت.

جوکار با اشاره به این مطلب که دادگستری باید به دنبال پیشگیری از وقوع جرم باشد افزود: اما زمانی که جرمی به وقوع پیوست تا حد امکان از فرستادن افراد به زندان با ارائه راهکارهای سودمندتر جلوگیری شود چرا که زندان در عین انکه آثار مثبت دارد اثرات به مراتب مخرب تری نیز می تواند در بر داشته باشد.

وی با تاکید بر گسترش اتاق های شرعی در زندان ها گفت: اگر اتاق های شرعی در زندان ها وجود نداشته باشد موجبات فروپاشی اخلاقی در برخی خانواده ها پدید خواهد آمد و باعث می شود اتاق های غیر شرعی در خارج از زندان به وجود آید.

جوکار افزود: در بخش امورات فرهنگی و تبلیغی دفتر امام جمعه آمادگی اعزام نیروهای مبلغ برای زندان ها و برپایی کلاس های کاربردی و مفید عقیدتی و آموزشی برای زندانیان را دارد.

گفتنی است ”  این بازدید به مناسبت دهه امامت و ولایت صورت گرفت که طی آن معاون سیاسی و امنیتی فرماندار قشم، دادستان، رئیس دادگستری و جمعی دیگر از مسئولین در بخش های مختلف امام جمعه شهرستان را همراهی کردند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff