اتاق جغرافیا و نجوم در مدارس دخترانه سیریک افتتاح شد
+ پ -
اتاق جغرافیا و نجوم در مدارس دخترانه سیریک افتتاح شد

به مناسبت هفته پژوهش اتاق جغرافیا و نجوم با هدف ارتقای سطح یادگیری و افزایش سطح اطلاعات و توانمندی های دانش آموزان دبیرستانی اعم از علمی و معلومات غیر درسی در فضایی با زیر بنای ۵۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، میر مرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک در مراسم هفته پژوهش در دبیرستان نمونه دولتی عترت شهر بندر سیریک اظهار کرد:یکی از نیازهای اساسی هر جامعه و کشوری توجه به امر پژوهش است و تحقیق و پژوهش است که زمینه توسعه ، پیشرفت و بالندگی جامعه را فراهم می آورد.

وی افزود: پژوهش رمز موفقیت است و همه پژوهش هایی که در سطح دنیا صورت می گیرد منشا تحول و دگرگونی های توسعه و ترقی است .

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک خاطرنشان کرد:اگر علم تبدیل به ثروت شود آن جامعه و کشور ، کشوری استقلال یافته است و منشا و اساس همه این معادلات در دستان دانش آموزان ، دانشجویان و اساتید و معلمان است و ما مسئولان هم وظیفه داریم با حمایت و پشتیبانی از محققان و پژوهشگران برای توسعه و پیشرفت آینده جامعه کمک کنیم.

فرماندار شهرستان سیریک ابراز کرد: علم نافع  از راه تحقیق و پژوهش به دست می آید و الحمدالله در کشور و نظام ما به دستور مقام معظم رهبری از سال ها پیش برای اهتمام به این مسئله به همه دستگاهها ابلاغ شده و دولت تدبیر و امید نیز این مسئله را نیز بعنوان یک راهبرد جدی و بنیادی در دستور قرار در بخش های مختلف علمی و پزوهشی قرار داده است.

این مسئول ابراز کرد: تردیدی نیست که رشد و بالندگی هر جامعه ای مرهون امر تحقیق و پژوهش است و هر مقدار که به امر تحقیق و پژوهش در جامعه اهمیت داده شود و سرمایه گذاری صورت گیرد به همان میزان رشد و شکوفایی علمی در جامعه صورت خواهد گرفت.

ایزدی پور یادآور شد: همه ما انسان ها به خوبی می دانیم که جهان هستی مملو از اسرار است که با پیشرفت علوم و تحقیقات برخی از رازهای نهفته هستی آشکار می شود و از این رو هر جامعه ای که به دنبال گسترش تحقیقات و پژوهش های علمی خود باشد رشد و توسعه بهتری به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff