ابتلا ۵۴ نفر از کادر درمانی رودان به ویروس کرونا

دکتر میرزا علی نظرنژاد مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان در گفتگو با خبرنگار هرمز از جان باختن 20 نفر از شهروندان رودانی از ابتدای شیوع کرونا تاکنون خبر داد و اظهار کرد: تا امروز بیش از 900 نفر در شهرستان به کرونا مبتلا شده اند که بیش از 350نفر به علت وخامت بیماری در بیمارستان امام علی (ع) بستری تحت درمان هستند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان رودان افزود: 54 نفر از پرسنل  خط مقدم مبارزه با کرونا در بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان رودان نیز دچار این ویروس منحوس شده اند و این به دلیل که ارتباط مستقیم کادر درمان با بیماران کرونایی و اعلام مثبت شدن برخی همکاران، فشار زیادی بر کادر درمانی بیمارستان وارد است.

وی با تاکید بر رعایت جدی دستورالعمل های بهداشتی توسط مردم ادامه داد: در خانه ماندن، اصلی ترین راه مقابله با شیوع ویروس کروناست و اگر مردم نکات بهداشتی را رعایت کنند، با کمترین هزینه های جانی و مالی می توانیم از این بحران عبور کنیم.

دکتر نظرنژاد خاطر نشان کرد: پرسنل بهداشتی و درمانی فشار زیادی را تحمل می کنند از همشهریان می خواهیم با حضور کمتر در اجتماعات و بازار خادمان خود را در مراکز بهداشتی درمانی را یاری کنند.

انتهای پیام/