آیندگان در صدر رقابت های لیگ برتر فوتسال قرار گرفت
+ پ -
آیندگان در صدر رقابت های لیگ برتر فوتسال قرار گرفت

در روز چهارم مسابقات لیگ برتر فوتسال جوانان استان هرمزگان تیم آیندگان با سه برد صدر نشین این رقابت ها شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش۵ ؛مسابقات لیگ برتر جوانان استان هرمزگان در حالی روز چهارم خود را پشت سر گذاشت که می توان از ان به عنوان پرگل ترین روز مسابقات نام برد.

از مهمترین بازی های این روز تیم فوتسال آیندگان پذیرای مقاومت میناب بود که در یک بازی یک طرفه توانست با ۸ گل تیم مقاومت را گلباران کندو مقتدرانه با ۱۰ امتیاز در صدر جدول قرار بگیرد.

برای آیندگان در این بازی محراب قیطاسی سه گل و محمدامین دربانی ،  عیسی برخه ، سعید دهقانی ، حامد زرجام  و  امیر مراد زاده هر کدام یک گل وارد دروازه مقاومت کردند و اردشیر محبی  دو گل و مرتضی سالمی یک گل برای مقاومت به ثمر رساندند.

در دیگر بازی مهم این روز تیم یاران شهسوار با تک گل امیر رضا خون جهان توانست برتیم سرخ آبی پوشان غلبه کند و با ۱۰ امتیاز همچنان جدی ترین رقیب آیندگان برای قهرمانی باشد و در آخرین بازی پرسپولیس در مقابل تیم پرواز قرار گرفت که در پایان این بازی با نتیجه ۵ بر ۲  به سود پرواز به پایان رسید.

در آخرین روز مسابقات که پنج شنبه یازدهم تیرماه برگزار خواهد شد در ساعت ۲۲ تیم سرخ آبی پوشان برابر مقاومت میناب قعر جدولی قرار خواهد گرفت،در ساعت ۲۳ و در مهمترین بازی تیم پرسپولیس برابر آیندگان صدر نشین قرار خواهد گرفت و از ساعت۲۴ تیم رده دومی یاران شهسوار با تیم پرواز رقابت خواهد کرد.

:لازم به ذکر است تیم منتخب روز چهارم این دوره از بازی ها اعلام شد که عبارتند از

موسی خاک کش زاده  و علیرضا دهقانی از تیم پرسپولیس- مهراب قیطاسی و خسرو رئیسی از تیم آیندگان – مرتضی سالمی  از تیم مقاومت میناب- محمد امامدادیان از باشگاه سرخ ابی پوشان – مجتبی جوان زاده ازتیم پرواز و امیر رضا خون جهان از تیم یاران شهسوار

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff