روابط عمومی ها سربازان سخت کوش عرصه ارتباطات هستند /اعدام آیت الله نمر اقدامی ننگین از سوی کشور عربستان است
+ پ -
روابط عمومی ها سربازان سخت کوش عرصه ارتباطات هستند /اعدام آیت الله نمر اقدامی ننگین از سوی کشور عربستان است

حجت الاسلام حسن علیدادی امام جمعه کیش گفت: کمپ دیوید استراحتگاه رئیس جمهور آمریکا، کانون فتنه و جنایت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ندای ساحل حجت اسلام و المسلمین غلامعلی نعیم آبادی با اعتراض به حکم اعدام شیخ نمر گفت : در رأس ادله حکم قتل این روحانی مبارز،مخالفت با ولی امر و حاکم اسلامی آمده است.
وی خطاب به حکام آل سعود اظهار داشت : خجالت نمی کشید به خودتان می گویید اولی الامر اگر جامعه اسلامی می خواهد اولی الامری این ها را بفهمند، ببیند که وقتی آنها به اروپا سفر می کنند آیا به مسجد می روند یا میخانه ها را پر می کند؟ آنگاه به خود اولی الامر می گویید!
او ادامه داد: مگر شیخ نمر چه گفته است گفته است چرا آزادی نیست چرا شیعه را به جرم شیعه بودن نه مجرم بودن دستگیر می کنید؟
امام جمعه بندرعباس در رابطه با شوراها گفت: امام کاری انجام داد که فقط از او ساخته بود.امام کار را از شاه گرفت و به دست مردم داد.شورای اسلامی و شورای شهرها و روستا ه دو مظهر قدرت ملی و هویت نظام می باشند
وی افزود:شوراها خدمات خوبی را انجام داده اند و البته کم و کاستی های نیز داشته اند و من از شوراهای عزیز خواهش می کنم که به قدرت خودشان در نظام اسلامی بیشتر آگاه شوند و از آن قدرت در جهت ارتقاء مناطقی که در آنجا زندگی می کنند هرچه بیشتر استفاده کنند.
حجت الاسلام نعیم آبادی در انتها تبریک عید مبعث به همه مسلمین جهان تبریک گفت.

به برکت موج بیداری اسلامی ،تحقق امت اسلامی پیش خواهد رفت

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ، حجت الاسلام میرزایی امام جمعه شهرستان پارسیان در خطبه های این هفته گفت: حاکمان بی ریشه آل سعود در عربستان و آل خلیفه در بحرین و نیز شرکاء قدرت طلبشان در برخی از کشورهای خلیج فارس باید بدانند که این راهی که انتخاب نمود ه اند و برای حفظ امنیت تاج و تخت خویش دست به دامان شیطان بزرگ آمریکا و گرگ های گرسنه در کمین نشسته به ویژه اسرائیل، این دشمن درجه یک امت اسلام شده اند جز کوتاه کردن فاصله خود تا پرتگاه سقوط و اضمحلال و نابودی به فضل الهی چیز دیگری ثمر نخواهد داد.

ایشان در ادامه گفت : به برکت موج بیداری اسلامی توده های مردم مسلمان اعم از شیعه و سنی ،عرب و عجم ،کرد و ترک ویا هر قوم و مذهبی راه نجات و رهایی از زیر بار ذلت و خواری را به خوبی یافته است و با یاری خدا و با اتحاد و انسجام تا سرنگونی کاخهای ظلم و ستم وتحقق امت اسلامی واحد پیش خواهد رفت.

میرزایی در ادامه خطبه ها با اشاره به بحران آب گفت : با توجه به جلسه ای که بنده با رییس اداره آب شهرستان داشتم ،خبردار شدم بحران آب جدیست و اگر تلاشی صورت نگیرد به مشکل بر می خوریم . من همینجا از فرماندار محترم می خواهم کمیته ای تشکیل دهند و برنامه ریزی کنند که انشاالله این مشکل حل شود . در صورت نیاز باید به مشترکان پر مصرف تذکر داده شود و راههای کاهش آب از جمله استفاده از شیرها و دوشهای کم مصرف در دستور کار قرار گیرد .

میرزایی با اشاره به حضور نماینده شرکت گاز استان در شهرستان خبر گاز رسانی به شهر پارسیان تا پایان سال جاری را به مردم داد. ایشان در ادامه گفت: این گاز از خط لوله صلح منشعب و به مردم پارسیان خواهد رسید و امیدواریم هر چه زودتر محقق شود.

 

کمپ دیوید استراحتگاه رئیس جمهور آمریکا، کانون فتنه و جنایت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، امام جمعه کیش در نماز جمعه این هفته با بیان اینکه در روزهای اخیر رئیس جمهور آمریکا در کمپ دیوید سران برخی کشورهای عربی را به حضور پذیرفته اظهار کرد: بی تردید آن ها به دنبال جریان سازی و فتنه ای دیگر هستند. در حالی که روزی بر امت اسلامی نمی گذرد مگر مسلمانان به خاک و خون کشیده می شوند.
وی افزود: به جامعه اسلامی که نگاه کنید مسلمان کشی را که رایج شده خواهید دید. چرا آن ها در کمال امنیت و آرامش هستند و بر قتل عامل و کشتار مسلمانان در جبهه های متعدد نظارت می کنند؟
امام جمعه کیش تصریح کرد: کمپ دیوید و همچنین سران خودفروخته و مزدوری که اهرم های ظلم قرار گرفته اند کانون فتنه هستند.
وی اعلام موجودیت رژیم اشغالگر قدس را روز نکبت در جهان اسلام خواند و تاکید کرد: رژیم اشغالگر قدس یک غده سرطانی است که در جهان اسلام جا گرفته است و هر روز در حال گسترش است.
خطیب جمعه کیش همراهی حکام ظالمی را که حاکمیت بخشی از جهان اسلام را بر عهده دارند با استکبار جهانی یک افتضاح سیاسی دانست و افزود: استکبار جهانی رسما این حاکمان را از همدستان خود معرفی می کند و هیچکدام از کشورهایی که خود را به ظاهر مسلمان می دانند حتی در ظاهر نیز جرأت تکذیب ادعای انان را ندارند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه روابط عمومی ها در بخش های مختلف ادارات زحمات زیادی متحمل می شوند تا اخبار در جامعه منعکس شود ادامه داد: روابط عمومی های سربازان سخت کوش در عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی هستند.
نماینده ولی فقیه با تبریک بعثت رسول مکرم اسلام(ص) اظهار کرد: خداوند تبارک و تعالی پیامبر اسلام را مبعوث کرد تا به وعده خود که تکامل نبوت بود عمل کند.
وی به ویژگی های جامعه جاهلیت اشاره کرد و یادآورشد: مذاهب پراکنده، روش های متفاوت و خواسته های فراوان، جهالت و تاریکی از مواردی بود با تابش نور بعثت تبدیل به اجتماع ، آگاهی و اطاعت از خدا و دوری از بت پرستی و هوی پرستی شد.
حجت الاسلام علیدادی به فعالیت و جایگاه ارزشمند جمعیت هلال احمر در جامعه اسلامی اشاره کرد و افزود: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از تمامی اقشار جامعه شکل گرفته است. بخشی از جامعه انسانی که مسئولیت های بسیار سخت را انجام می دهند و منشاء خدمات بسیاری هستند. همانگونه که در حال حاضر شاهد ارسال کمک های بشردوستانه این جمعیت با یکی از کشتی های بزرگ برای امداد رسانی به مردم مظلوم و بی دفاع یمن هستیم.
وی همچنین جایگاه خانواده در دیدگاه اسلامی را بسیار ارزشمند و ویژه دانست و گفت: در معرفی اشخاص اولین گزینه اصالت خانوادگی است که به آن اشاره می شود و این نشان از اهمیت و ارزش جایگاه خانواده در دین و فرهنگ ماست.
امام جمعه کیش تاکید کرد: باید تمامی بخش های فرهنگی کشور در حفظ حریم خانواده کمک کنند تا خانواده های جامعه اسلامی دچار آسیب و چالش نشوند.
حجت الاسلام علیدادی در خطبه اول نماز جمعه این هفته کیش با اشاره به اینکه غفلت از قیامت، پرده بر چشمان انسان ها می افکند و موجب فاصله گرفتن از واقعیات می شود افزود: کسانی که در حکومت اسلامی مسئولیتی می پذیرند باید حق این مسئولیت را درباره مردم ادا کنند به خصوص در رابطه با اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه.
وی ادامه داد: در نامه امام علی (ع) به مالک اشتر که استاندار ایشان بود آمده است” کسانی که مسئولیت جامعه اسلامی را بر عهده دارند نباید به بهانه تکمیل زیرساخت ها و اینکه کارهای مهم و فراوان دارند از کارهای کوچک که رسیدگی به مستضعفان و مردم نیازمند جامعه اسلامی است غفلت ورزند”.
نماز جمعه این هفته کیش به امامت حجت الاسلام علیدادی با حضور مردم مومن جزیره کیش در مسجد خاتم الانبیا برگزار شد.

 

اعدام ایت الله نمر اقدامی ننگین از سوی کشور عربستان است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام مختاری در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان داشت: جامعه جهانی امروز با توجه به شرایط به وجود آمده به بعثت و برانگیخته شدن جامعه اسلامی نیاز دارد،جامعه اسلامی باید به اوج برسد و برای همه مسلمانان در سراسر عالم، هم برای اقامه به دین و عمل به دین و تمام دستورات الهی و معرفی درست دین صورت گیرد.
مختاری در ادامه افزود: اگر دشمنان ببینند که دنیای بشریت تشنه معنویت معارف اسلامی شده و به سمت دین حرکت می کنند در مقابل دشمنان دین می آیند کاریکاتور موهن پیامبر را می کشند و قران می سوزانند و داعش خبیث را و القاعده رو به راه می اندازند تا چهره اسلام را خراب کنند امروز جهان اسلام و شما مسلمانان باید خودشان بدانند این توطئه دشمن است از دشمن غیر دشمنی انتظار دیگری نمی توان داشت از امریکا و اسرائیل و کشورهای مستکبر دنیا همین انتظار است.
مختاری در ادامه بیان داشت: جامعه اسلامی بهترین جامعه است که تصور ان برای بشریت سخت است و یکی از برجستگی های دین اسلام تکامل خانواده است، مکاتب دنیا با آن همه علم و پیشرفتی که داشتند نتوانستند یک خانواده منسجم شکل بدهند امروز جهان صنعتی حسرت خانواده ای از جنس خانواده اسلامی به دلشان مانده است .
وی ادامه داد: در جوامع غرب انسان محوری یک مکتب خودخواه پروری است که اگر کسی مزاحم آزادی آن باشد کنار گذاشته می شود اگر یک نگاه دقیق به جامعه غرب داشته باشیم اختلاط زن و مرد و ارضاءغریزی جنسی در خارج از خانواده و این کار باعث کمرنگ شدن روابط خانوادگی ریشه عمده اش اختلاط زن و مرد است همین هرزه گی جنسی را بزک کردن و آن را می خواهند به جامعه ما وارد کنند و در کشور ما نهادینه کنند .
مختاری در ادامه از مردم روستای هاشم آباد برغنی و طارم بخاطره تحویل داوطلبانه ماهواره هایشان و ریشه کن کردن ماهواره و حوزه بسیج المهدی و سپاه حاجی آباد بخاطر همکاری در این زمینه تشکر کردند و افزود: فرزندی که قرار است درس بخواند و دانشمن شود پای شبکه های ماهواره نشست دیگر درسی نمی خواند و ماهواره ذهن اون رو تسخیر می کند دشمنان می خواهند جامعه ما را از مسیر خود خارج کنند ،تحویل داوطلبانه ماهواره مردم این روستا نشان از بصیرت و آگاهی مردم است و انها از توطئه دشمن باخبر شده اند.
حجت الاسلام مختاری در ادامه با اشاره به حمله متجاوزانه ال سعود به کشور یمن افزود: ال سعود که خود را دایه دار حرمین شرفین می داند امروز به ناحق خون مسلمانان یمن را می ریزد، ال سعود با این جنایت که کرده است روی اسرائیل را سفید کرده است.
امام جمعه شهرستان حاجی آباد گفت: حکم اعدام ایت الله نمر که از سوی سران عربستان صادر شده است اگر این حکم اجرا شود اتفاقی ننگ است مجامع بین المللی چرا در مقابل این حکم سکوت کردند آنوقت می آیند و می گویند قوه قضایه ایران باید آن سه جاسوس را آزاد کند شما یک مبارزه شیعه رو که فقط از مردم بی گناه یمن دفاع کرده حکم اعدامش را صادر می کنید ولی زندان گونتامون آمریکا که سالهاست به بیرحمانه ترین جنایت علیه زندانیان اتفاق می افتد را نمی بندید شماهمش تظاهر می کنید یکبام دو هوا که نمی شود
مختاری در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به تیم مذاکره کننده افزود: ما شما را دوست داریم و برای آن خدماتی که در مسیر انقلاب اسلامی و حفظ نظام انجام ی دهید دعا می کنیم و مردم هم همه امور را پی گیری می کنند مردم اگر گفتمان و مذاکره در چهار چوب قانونی باشد آن را حفظ می کنند و هیچ گونه ابهامی را اصولا نمی پزیرند اگر در متن توافق نامه پرانتز بازی و یا ابهامی وجود داشته باشد به هیچ وجه نمی پزیرند این ملت نمی پزیرد که آمریکا دبه در بیاورد .
وی در پایان افزود: ما خواستار لغو یکجا تحریم ها هستیم و بازدید از مراکز نظامی و دفاعی کشور غیر قابل نفوذ است.

 

مبعث حضرت رسول احیا کننده کرامت انسانی و نجات جهل بشریت است

به گزارش هرمز به نقل از آذینی ،حجه الاسلام والمسلمین علیرضا صفائی حائری ضمن تبریک مبعث حضرت رسول به همه مسلمین جهان افزود: مبعث حضرت رسول احیا کننده کرامت انسانی و خدا بوسیله مبعث آخرین پیامبر خود مردم را از جهل و گمراهی نجات داد و مرحله ای از تکامل بشریت را برای انسان ها فراهم ساخت.
وی با گرامیداشت روز جهانی خانواده و روز ارتباطات و روابط عمومی خاطرنشان کرد: خلق خوش از نعمت های بزرگ خداوند به انسان و بد خلقی از خشم خداوند به انسان است و اولین چیزی که در آخرت در ترازوی اعمال می گذارند خلق خوش است و هر گناهی در دنیا توبه ای دارد اما بد خلقی باید ابتدا ریشه آن اصلاح تا پذیرفته شود.
امام جمعه شهرستان سیریک تصریح نمود:خدا را شاکریم که دولت خبث آل سعود هر چند کوتاه برای کشیدن مقداری اکسیژن به مردم بی گناه و مظلوم یمن برای رساندن کمک های بشر دوستانه ملت ها بویژه کشتی کشورمان که حامل کالاهای اساسی و مورد نیاز برای کمک و احساس همدردی با مردم مسلمان یمن راهی یمن شده است .
حجه الاسلام والمسلمین صفایی حائری با اشاره به جنایات رژیم آل سعود که تا کنون بیش از سه هزار از مردم بی دفاع یمن را به شهادت و هزاران انسان مظلوم را زخمی و آواره ساخته و چطور می توانند این انسان ها با آرامش چشم های خود را کور و عقل ناقص خود را بر روی حقیقت بسته و حاضر به کشتن و بی خانمانی برادر و خواهر مسلمان خود در کشور یمن باشند.
این مسئول بیان کرد: از تلاش های بی دریغ فرماندار شهرستان و مجموعه مدیریتی فرمانداری در پیگیری ایجاد اشتغال پایدار در بحث طرح ها و پروژه های اقتصاد مقاومتی و مشاغل اقتصاد مقاومتی که از تاکیدات مقام معظم رهبری برای شکوفایی ، رفع معضل بیکاری و عدم وابستگی و بی اثر ماندن تحریم ها و حربه های دشمنان برعلیه نظام مجدانه در تلاش و کوشش می باشند تشکر و قدر دانی نمود.
امام جمعه شهرستان سیریک اضافه کرد:جا دارد که جهت خدمات رسانی بهتر و مطلوبتر به مردم و اولویت بندی کارها مسئولین استانی و شهرستانی نسبت به تامین آب و راه اندازی آب شیرین کن شهر ، احداث هنرستان ، راه اندازی شهرک صنعتی ، استقرار ادارات ، توجه به بنگاههای اقتصادی زود بازده و همچنین صرفه جویی در انرژی بویژه آب و برق توسط مردم و مسئولین و پرداخت بدهی های ادارات نسبت به یگدیگر مانند آب ، برق و تلفن بمنظور تسهیل در ارائه خدمات مساعدت و کمک نمایند.

 

حکام عربی تصور نکند در دامان غرب میتواند در کمپ دیوید آمریکا مشکل خود را حل کنند

 

به گزارش مروارید نیوز ” مسعود راهبر امام جمعه اهل سنت بندرچارک با اشاره به خصوصیات و سیرت پیامبر (ص) که محور وحدت امت اسلامی است اظهار کرد : مسائل جهان اسلام امروز در رسانه ها ، خبر از آتش بس در یمن شنیده و دیده می شود که به مدت پنج روز صورت گرفته است و این رویداد را به فال نیک می گیریم و امید واریم جهان و کشورهای اسلامی کمک های پزشکی اولیه خود را هر چه سریعتر به مردمان مظلوم و جنگ زده یمن بفرستند .

خطیب نماز جمعه اهل سنت بندر چارک در ادامه افزود : جمهوری اسلامی ایران هم با فرستادن کشتی از همین استان از راه دریایی به طرف یمن که شامل کالاهای پزشکی و غذایی و پوشاک می باشد اقدامات بشر دوستانه انجام داده است
وی در ادامه اضافه کرد : حکام کشور های عربی با فتنه انگیزی مانند هواپیمایی ایرانی که حامل کمک های بشر دوستانه بود انجام ندهند و مقداری درایت و تدبیر داشته باشند و بگذارند که به سلامت به مقصد خود برسند و بیش از این به دنبال اختلاف و فتنه در جهان اسلام نباشند و حکام عربی تصور نکند با پناه بردن به دامان غرب و آمریکا و استکبار میتواند در کمپ دیوید آمریکا مشکل خود را حل کنند .
امام جمعه اهل سنت بندرچارک با اشاره به آیه ی از قران کریم که خطاب به مومنان نموده است اظهار کرد : ای مومنان , یهود و مسیحیان را به دوستی نگیرید که آنان دشمنان شما هستند.
شیخ راهبر اضافه کرد : امت اسلام ، امت واحد و یک خانواده است و اگر مسئله ای پیش آمد با درایت درون خود جامعه اسلامی حل کنند که استکبار هدفش فروش سلاح و مهمات به کشورهای عربی و بدست اوردن منافع می باشد و ما میتوانیم با همدلی و همزبانی که به فرموده مقام معظم رهبری نام گذاری شده است مسائل خود را حل کنیم و امیدواریم حکام کشورهای اسلامی در ایجاد این جنگ و آتش افروزی در یمن و منطقه تجدید نظر کنند که به نفع امت و جهان اسلام نیست

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff