آیا شما بازهم حرف ازمذاکره می زنید؟

صبح امروز (شنبه)دانشجویان بسیجی هرمزگان در اعتراض به ترور دانشمند هسته ای ایران محسن فخری زاده تجمع کردند و گفتند: ما امروز جمع شده ایم تا به مسئولین دولت بگوییم به اعمال و رفتار خود دقت کنید شما هستید که اوضاع کنونی را به وجود آورده اید، مردم ایران هر روز بیشتر از دیروز در فقر و تنگدستی قرار دارند،  آیا شما بازهم حرف ازمذاکره می زنید؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ صبح امروز (شنبه)دانشجویان بسیجی هرمزگان در اعتراض به ترور دانشمند هسته ای ایران محسن فخری زاده تجمع کردند و شعار «فخری زاده فخر ما است غرب زدگی ننگ ما است» سر دادند.

محسن فخری زاده ۵۹ ساله و رئیس سازمان پژوهش و وآوری وزارت دفاع بود، او استاد فیزیک هسته ای دانشگاه امام حسین (ع) و جزء ۵ ایانی لیست ۵۰۰ نفره قدرتمندترین افراد جهان نشریه فارن پالیسی بود.

فخری زاده دانشمند ارشد وزارت دفاع و لجستیک نیروهای مسلح دارند لقب پدربرنامه هسته ای ایران در رسانه های غربی که نقشه ترور او در سال های گدشته با شکست مواجه شد بعدازظهر روزجمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ عناصر تروریست مسلح خودرو حامل محسن فخری زاده را مورد حمله قرار دادند و و را به شهادت رساندند.

شعار و هدف دانشجویان بسیجی که برخورد قاطع وزارت امور خارجه و دولت بااینگونه ترورهای ناجوانمردانه است در گفت و گو با خبرنگار هرمز اظهار کردند: ما امروز گرد هم آمدیم تا انزجار خود را به غرب اعلام کنیم، استکباران به بن بست خورده اند و می خواهند با ترور دانشمندان ایرانی افراد نقش آفرین ملت را از نابود کنند.

دانشجویان بسیجی معترض در ترور شهید فخری زاده افزودند: ما امروز جمع شده ایم تا به مسئولین دولت بگوییم به اعمال و رفتار خود دقت کنید شما هستید که اوضاع کنونی را به وجود آورده اید، مردم ایران هر روز بیشتر از دیروز در فقر و تنگدستی قرار دارند،  آیا شما بازهم حرف ازمذاکره می زنید؟

آنها ادامه دادند: ترور سردار سلیمانی به ما نشان داد که نباید به غرب اعتماد کنیم با این وجود اما برخی از مسئولین  بازهم حرف از مذاکره می زنند، شهادت محسن فخری زاده مجدد به ما این جایت ننگین امریکا را یاد آوری کرد اما راه این شهیدان امروز و در این لحظه پایان نخواهد یافت بلکه تمامی این وقایع باید چراغ راهی باشد تا بتوانیم راه آنها را ادامه دهیم، ما می توانیم با موضع گیری ها وبیانیه ها راه را برای این نظام و انقلاب هموار کنیم.

انتهای پیام/