آیا حقوق شهروندی شامل دولتی ها هم می شود؟

+ پ -
آیا حقوق شهروندی شامل دولتی ها هم می شود؟
واکنش اعضای جامعه نسبت به پیامک "منشور حقوق شهروندی" روحانی؛

آیا حقوق شهروندی شامل دولتی ها هم می شود؟

آقای رئیس جمهور ما باید حقوق شهروندی خود را پاس بداریم؟ ما که با بدترین شرایط کنونی دولت تدبیر و امید در حال پاس داشتن بوده ایم آیا این حقوق شهروندی متعلق به شهروندان است و دیگر شامل خود و مدیران دستگاه های دولتی خود نمی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ دو روزی است که حسن روحانی رئیس جمهور وقت در پیامک های متعددی در خصوص حقوق شهروندی  مردم شریف ایران ، بیاییم با حقوق خود بیشتر آشنا شویم و قدرتمندانه آن را پاس بداریم. در منشور برای مردم کشور خود ارسال می کند.

 

زمانی که  این پیام ها به دست مردم می رسد واکنش های  آنها بسیار جالب و دیدنی است و اینگونه اظهار کردند:

آقای رئیس جمهور ما که از حقوق شهروندی خود مطلع هستیم و اگر کسی قرار به این حقوق توجه بیشتر داشته باشد و آن را پاس بدارد شما و مدیران دولت هستید که بتوانید در جامعه اسلامی حق یتیمی و بیکاران جامعه را جامعه بدهید.

چرا باید در جامعه ای که اکثر جمعیت آن را قشر جوان تشکیل می دهند اما بیکار و سرگردان باشند و به جای اینکه سرکار و تشکیل خانواده دهند به دنبال سرگرمی های بیخود و غیره هستند و زمانی که دلیل این کارها را از جوانان پرسیده می شود دلیل بیکاری می دانند که می خواهند با یک چیزی خود را سرگرم کرده باشند.

آیا تا کنون با جامعه اسلامی ایران توجه ای کرده اید که حجاب و امر به معروف به چه صورتی در آمده است؟ افراد جامعه ای که از حقوق خود هیچ سهمی نبرده اند با گذشت زمان باورهای دینی و اسلامی آن کم رنگ و کم رنگ تر می شود و شما رئیس و روسا علت این گونه اتفاقات ناخوشایند هستید که در بهترین شرایط  نعمت و جشن های اشراف برای خود خوش می گذرانید.

آقای رئیس جمهور ما باید حقوق شهروندی خود را پاس بداریم؟ ما که با بدترین شرایط کنونی دولت تدبیر و امید در حال پاس داشتن بوده ایم آیا این حقوق شهروندی متعلق به شهروندان است و دیگر شامل خود و مدیران دستگاه های دولتی خود نمی شود.

تاکنون در این چهار سال ریاست جمهوری خود چه کارهای برای جامعه کرده اید تا شهروندان از بتوانند یک حس و حال خوبی داشته باشند.

با توجه به اینکه هر روز از دولتی بون ادارات کاسته می شود و با خصوصی سازی آن ها مواجهه می شویم با هزاران کارگری که ده یا بیست سال از عمر خود را در این شرکت ها گذاشته اند باید با یک چندرغاز پول بار خود را ببند و به خانه های خود باز گردند که نمونه این شرکت آلومینیوم هرمزگان است.

یک ماه است از حادثه دیدگان اربعین حسینی در کربلا می گذرد اما خانواده ها با چشمانی پر از خون منتظر درمان و کمک دولت برای آسیب دیدگان این حادثه اند اما شما دولتی ها فکر کنم آن را به فراموشی سپرده اید و شاید یک حادثه ای بیش نبوده است و تمام شده.

این قضیه حقوق نجومی مدیران دولت تدبیر امید شش ما است که می گذرد آیا پیگیری های از شما دولتی ها شده است ؟ توانایی حقوق نجومی داشته اند و بخورند نوش جان این هم جزی از حقوق شهروندی مدیران و رئیس ها دولت بوده است.

حقوق شهروندی به این معناست که جلوی صادرات کشور را بگیرند و سهم کشاورزان در این صادرات هیچی نباشد و محصولات خود را با کمترین نرخ ممکن با دلالان بفروشند تا بتوانند  کمی از مخارج زندگی خود را به دست آوردن.

 

انتهای پیام/

 

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff