آگاهی و کسب مهارت های رفتاری مهمترین راه پیشگیری از اعتیاد است
+ پ -
آگاهی و کسب مهارت های رفتاری مهمترین راه پیشگیری از اعتیاد است

مدیر کمیته امداد بستک گفت : یکی از دلایل فقر در جامعه رو اوردن جوانان به اعتیاد است که نیروری کار جامعه را نابود و نیروی ناکارآمد را تولید می کند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، پرویز هاشمی پور مدیر کمیته امداد در حاشیه دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد ویژه مددجویان این نهاد طی گفت و گویی با خبرنگار جهانگیریه گفت :  کمیته امداد امام خمینی (ره) تمام توان خود را بکار خواهد گرفت تا بتوانیم پیامد ها و ناهنجاری های اجتماعی ناشی از اعتیاد را کمتر کنیم.

 

وی گفت : کلاس آموزشی پیشگیری از اعتیاد و روشهای درمانی اعتیاد  با حضور بیماران تحت درمان اعتیاد و دیگر مددجویان تحت حمایت در محل مسجد امام علی(ع) بستک و بخش کوخرد و هرنگ برگزار شد که امید است این کلاس ها ادامه و توسعه یابد.

 

پرویز هاشمی پور مدیر کمیته امداد بستک با اعلام این خبر افزود: هدف از برگزاری این دوره آموزشی این بود که بیماران گرفتار اعتیاد و سایر مددجویان تحت حمایت با اعتیاد و آسیب های ناشی از آن در خانواده و جامعه آشنا بشوند و جامعه و خانواده در صورت برخورد با این معضل بتوانند برای پیشگیری و درمان ، رفتار مناسبی از خود بروز دهند.

 

وی افزود: شرکت کنندگان در این کارگاه با نحوه درمان و علل و عوامل گرایش به اعتیاد و  راهکارهای عملی جهت عدم گرایش به مواد مخدر آشنا شدند.

 

هاشمی پور اظهار داشت : آگاهی و کسب مهارت های رفتاری مهمترین راه پیشگیری از اعتیاد است و برگزاری این کارگاههای آموزشی می تواند گامی موثر باشد.

 

لازم به ذکر است این کلاسها علاوه بر شهر بستک در بخش کوخرد و هرنگ نیز همزمان برگزار می گردد.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff