آموزش و پرورش نیازمند مشارکت همه مردم است
+ پ -
آموزش و پرورش نیازمند مشارکت همه مردم است

فرماندار شهرستان ابوموسی با اشاره به جایگاه والای نهاد تعلیم و تربیت گفت: آموزش و پروش به تنهایی از عهده همه مسائل و مشکلات بر نمی‌آید و نیازمند مشارکت همه مردم و سایر دستگاه‌ها و بخش‌های دیگر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین، محمد سعیدی فرماندار شهرستان ابوموسی در جمع معلمان، دانش آموزان و والدین به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس گفت: نهاد تعلیم و تربیت از جایگاه ویژه ای برخوردار است و حل مشکلات آن را مستلزم مشارکت همه مردم و سایر دستگاهها دانست.

وی اظهار کرد: تقارن هفته دفاع مقدس و بهار تعلیم و تربیت فرصت مغتنمی برای انتقال ارزشهای انقلاب اسلامی و فرهنگ ایثار و شهادت به نسلی که انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را از نزدیک لمس نکرده اند می باشد.

سعیدی افزود: ما در دوران هشت ساله دفاع مقدس ۳۶ هزار شهید دانش آموز تقدیم انقلاب اسلامی کردیم. شهیدانی که هم در عرصه علم و هم در عرصه جهاد و ایثار و شهادت سرآمد دوران خود بودند.

فرماندار ابوموسی تصریح کرد: آموزش و پرورش به لحاظ اینکه تربیت کننده نسل آینده و تامین کننده نیروی انسانی متخصص کشور می باشد از جایگاه والا و ویژه ای برخوردار است.

وی خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش در حال حاضر با در اختیار داشتن بیش از یک میلیون معلم و ۱۳٫۵ میلیون نفر دانش آموز بزرگترین دستگاه اجرایی کشور است.

رئیس شورای آموزش و پرورش ابوموسی با اشاره به نقش تاثیرگذار والدین در تعلیم و تربیت فرزندان خود، تاکید کرد: اولیاء باید مشارکت ویژه ای در این زمینه  داشته باشند و بیش از گذشته با مربیان فرزندانشان ارتباط و همکاری کنند و نسبت به تحصیل دانش آموزان و فرزندان خود توجه بیشتری نمایند.

سعیدی گفت: این مشارکت صرفا از بعد مالی نیست و والدین می توانند در تمامی زمینه ها نهاد تعلیم و تربیت کشور را در امر آموزش و پرورش فرزندان این مرز و بوم یاری نمایند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff