آموزش و پرورش زیربنای توسعه و پیشرفت در جامعه است
+ پ -
آموزش و پرورش زیربنای توسعه و پیشرفت در جامعه است

فرماندار شهرستان حاجی آباد با بیان اینکه آموزش و پرورش زیربنای توسعه و پیشرفت کشور می باشد اظهار کرد : همکاری و همراهی با آموزش و پرورش و تلاش در راستای برطرف نمودن مسائل و مشکلات آموزش و پرورش بخصوص مدارس مهمترین اولویت کاری فرمانداری می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم شهرستان حاجی آباد،حمیدجهانگیری،فرماندار شهرستان حاجی آباد گفت : زیربنای توسعه و پیشرفت هر جامعه ای آموزش و پرورش می باشد و برای داشتن کشوری آباد وپیشرفته وهمچنین تحقق برنامه چشم انداز بیست ساله کشورباید به مبحث آموزش و پرورش نگاه ویژه ای داشت .

وی بیان داشت : فرهنگیان بازوان توانمند نظامند بازوانی که کار تعلیم و تربیت نسل متخصص و نخبه دیروز ، امروز و فردای کشور را بر عهده دارند.

مقام عالی دولت درشهرستان حاجی آباد افزود : همچنانکه به آموزش و پرورش نگاه ویژه ای داریم سطح توقعات نیز از آموزش و پرورش نسبت به سایر ارگانهای دیگربسی بیشتر می باشد.

این مقام مسئول افزود : همه ی ما مدیون خون شهدا و همچنین مردم صبور و ولایتمداریم لذا برما تکلیف است که در راستای کاهش مشکلات و فراهم نمودن رفاه بیشتر مردم تلاش و همتی دوچندان داشته باشیم .

در اولین روز از شروع به کار فرماندار جدیدشهرستان حاجی آباد، مدیر و جمعی از فرهنگیان و پرسنل اداری مدیریت آموزش و پرورش با فرماندار این شهرستان دیدار نموده و با خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدیدمیثاق نمودند.

 

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff