آموزش و پرورش رکن اساسی توسعه یک کشور است
+ پ -
آموزش و پرورش رکن اساسی توسعه یک کشور است
مدیر آموزش و پرورش بندرخمیر:

آموزش و پرورش رکن اساسی توسعه یک کشور است

مدیر آموزش و پرورش بندرخمیر گفت: تکریم معلم حاصل رشد فرهنگ،علم و دانایی یک جامعه است و هفته معلم فرصتی است برای قدردانی از افراد متدین و صبوری که عمر خود را صرف تعلیم و تربیت می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از لوار ، ناصر عسکری زاده مدیر آموزش و پرورش بندرخمیر با تشریح برنامه های هفته معلم و انتخاب معلم نمونه افزود: انتخاب معلمان نمونه کار دشوار و سختی است اما بر اساس بخشنامه های وزارتی و فرم های موجود در این هفته تعدادی از فرهیختگان با تجربه و برگزیده مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
عسکری زاده اساس کار یک معلم را عشق به دانش آموز عنوان کرد و تصریح کرد: تنها با ایمان و عشقی وصف ناپذیر است که سختی های این کار برای معلمان آسان می شود و گام های بزرگی برای اعتلای جامعه و رشد دانش و آگاهی برداشته می شود.
مدیر آموزش و پرورش بندرخمیر با اعلام اینکه بیش از یک هزار معلم در مدارس دور و نزدیک این شهرستان مشغول فعالیت آموزشی هستند اظهار کرد: تمامی تلاش مدیریت این شهرستان و همکاران اداری در راستای تکریم فرهنگیان محترم به کار بسته شده و سعی شده است با رعایت عدالت آموزشی و ساماندهی مناسب زمینه رضایت همکاران محترم فرآهم آید.
عسکری زاده برگزاری جشنواره عکس معلم،فراخوان مقاله با موضوع معلم و اجرای جشن بزرگ تقدیر از فرهنگیان شهرستان با حضور مسئولان استانی از دیگر برنامه های هفته معلم عنوان کرد.
این مقام مسئول با اشاره با نام گذاری سال ۹۵ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی گفت: آموزش و پرورش به عنوان تربیت کننده نیروهای کارآفرین نقشی موثر و سازنده در تحقق و اجرای این شعار دارد.
وی آموزش و پرورش را رکن اساسی توسعه یک کشور عنوان کرد و اظهار داشت: توسعه اقتصادی و علمی با سرمایه گذاری بر روی نیروی انسانی بوجود می آید .
مدیر آموزش و پرورش بندرخمیر اظهار امیدواری کرد با برگزاری کارگروه های ویژه در زمینه آگاهی بخشی دانش آموزان و مدیریت هزینه ها در مدارس تلاش بیشتری توسط فرهنگیان صورت پذیرد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff