آموزش و پرورش تنها راه دستیابی به تمدن بزرگ الهی و اسلامی است
+ پ -
آموزش و پرورش تنها راه دستیابی به تمدن بزرگ الهی و اسلامی است

امام جمعه شهرستان حاجی آباد آموزش و پرورش را مهمترین و اثر گذارترین نهاد در شهرستان معرفی نموده و بیان داشت : در راستای موفقیت هرچه بیشتر این نهاد مقدس با تمام وجود از آن حمایت و پشتیبانی می کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم،  شهرستان حاجی آباد،حجت الاسلام والمسلمین مختاری،امام جمعه شهرستان حاجی اباد افزود : افق ما رسیدن به تمدن بزرگ الهی و اسلامی در تمام دنیا و بستر سازی ظهور و استقرار حکومت ولی عصر(عج)می باشدو برای تحقق این هدف ارزشمند و مهم باید مدارس ما در تراز بستر سازی برای ظهور حضرت ولی عصر(عج)باشند.

وی بیان داشت : زمانی می توانیم دم از بستر سازی ظهور ،استقرارحکومت جهانی و تشکیل تمدن بزرگ الهی و اسلامی در دنیا بزنیم که در همه ی عرصه ها خاصه در عرصه علم و فناوری صنعت و تکنولوژی حرف اول را در جهان بزنیم.

امام جمعه یاداور شد :آموزش و پرورش تنها راه دستیابی به این مهم بوده زیرا که بار سنگین آموزش وساختن شخصیت ، تربیت دینی ومذهبی و اخلاق اسلامی دانش آموزان بر دوش این نهاد مقدس می باشد.

پدر معنوی شهرستان حاجی آباد خاطرنشان کرد :موفقیت کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی در رسیدن به اهداف مهم اسلامی در گروه موفقیت اموزش و پرورش می باشد لذا با تمام وجود از آموزش و پرورش که مهمترین نهاد تربیتی و آموزشی شهرستان می باشدحمایت می کنیم .

رئیس شورای آموزش و پرورش نیز بر همکاری بیشتر ادارات شهرستان با آموزش و پرورش در خصوص پروژه مهر تاکید نموده و اظهارداشت : پروژه ی مهر بزرگترین پروژه شهرستان می باشد زیرا که بیش از یازده هزار دانش آموز را تحت پوشش خود قرار می دهد و این پروژه عظیم ،همت و تلاش ، همراهی و هم دلی تمامی ادارات مرتبط با آموزش و پرورش را می طلبد.

حمید جهانگیری بیان داشت : همه ی مدیران امروز دانش آموزان دیروز کلاس های درس و ثمره ی آموزش و پرورش هستند لذا بیشتر افراد جامعه و تمامی کسانی که حروف الفبا را می شناسند به طریقی مدیون اموزش و پرورش هستند.

این مقام مسئول اضافه نمود : برای کاهش مشکلات مالی مدارس لازم است افراد نیکوکار و خیرخواه در مدارس حضور پررنگ تری داشته و همچنین انجمن اولیاء و مربیان مدارس در این خصوص از پتانسیل اولیاء نیز استفاده نمایند.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff