آموزش مهارت و تخصص گرایی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی می باشد/ نگاه دانشگاه علمی کاربردی به بازارکار است
+ پ -
آموزش مهارت و تخصص گرایی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی می باشد/ نگاه دانشگاه علمی کاربردی به بازارکار است

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان با بیان اینکه این نگاه واحد دانشگاهی به بازار کار است،اظهار کرد: تخصص گرایی و آموش مهارت به دانشجویان در راستای تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمد کرمی، سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس؛ با بیان اینکه دانشگاه علمی کاربردی از دانشگاههای نسل سوم می باشد، گفت: با توجه به اینکه دانشگاه علمی کاربردی از دانشگاههای مهارت محور می باشد لذا  طبق برنامه ریزی انجام شده درصدد  هستیم امسال و سال های آینده رشته های مهارتی و شغل محور را گسترش دهیم.

 

وی افزود: دانشجویان در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند که پس از فارغ التحصیلی باید با شغل مناسب وارد بازارکار شوند.

 

کرمی اظهار کرد: با توجه به اینکه رسالت دانشگاه علمی کاربردی تخصص گرایی و آموزش مهارت به دانشجویان است لذا در راستای تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی در صدد هستیم سهم خود را در در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به نحو احسن ایفا کنیم.

 

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تصریح کرد: نگاه دانشگاه علمی کاربردی به بازار کار است و حرفه هایی را که  ایجاد می کند مادام العمر نیستند و بنابر نیاز بازار هر منطقه حرفههای جدید ایجاد می شوند.

 

وی افزود: پس از بررسی بازار کار دانشجویان براساس نیاز بازار برای تصدی مشاغل جذب و در یکی از مراکز آموزش و تخصص لازم را کسب می کنند و پس از آن وارد بازارکار می شوند.

 

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خاطرنشان کرد: دانشگاه علمی کاربردی در زمینه عملیاتی کردن طرح های پژوهشی، ساخت دستگاهها و تجهیزات موفق بوده است.

 

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff