آموزش مدیران قوی‌ترین فرآیند موجود برای انتقال مهارت است
+ پ -
آموزش مدیران قوی‌ترین فرآیند موجود برای انتقال مهارت است

سرپرست آموزش و پرورش بستک گفت : دوره‌های آموزشی برای استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و توانایی‌های مدیران و معاونین در برابر تهدیدات، کم کردن آسیب پذیری (تلفات جانی و خسارات مالی)، بهبود رشد و شخصیت دانش آموزان و حفظ آمادگی برای مقابله با هر نوع خطر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ،محمدنور محمودی سرپرست آموزش و پرورش بستک طی گفتگویی به خبرنگار جهانگیریه گفت : کارگاه آموزشی مدیریت بحران در آموزش و پرورش ویژه مدیران و معاونین آموزشی برگزار شد .

 

 

وی با اشاره به اینکه افزایش دانش مدیران برای پیشگیری و آشنایی با بحران امری جدی است، اظهار داشت: آموزش مدیران یکی از قوی‌ترین فرآیند موجود برای انتقال دانش و مهارت به نیروی انسانی و تقویت آنان می باشد که در راستای اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش انجام وظایف می کنند.

 

 

محمد نور محمودی افزود: اینگونه دوره‌های آموزشی برای استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و توانایی‌های مدیران و معاونین در برابر تهدیدات، کم کردن آسیب پذیری (تلفات جانی و خسارات مالی)، بهبود رشد و شخصیت دانش آموزان و حفظ آمادگی برای مقابله با هر نوع خطر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

 

وی یکی از اهداف این دوره آموزشی را ارتقاء سطح دانش مدیران مدارس، افزایش مهارت مدیران، آشنایی با جنگ نرم و شناخت بیشتر علل بروز بحران ها عنوان کرد.

 

 

سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک در ادامه از مدیران خواست تا در مدارس موضوع کمیته پدافند غیر عامل در مدارس تشکیل داده و ماهانه صورتجلسات خود را به مسئول حراست این مدیریت جهت اجرای برنامه ها و فعالیت ها ارسال نمایند.

 

 

گفتنی است این دوره آموزشی به همت مسئول حراست این مدیریت و با حضور علی عبدالهی مدرس پدافند غیر عامل از اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان برای ۱۲۰ مدیر و معاون آموزشی در آموزشگاه نمونه صالحین برگزار شد.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff