آموزش رایگان امداد و نجات خانواده ها در روستا
+ پ -
آموزش رایگان امداد و نجات خانواده ها در روستا
رئیس هلال احمر پارسیان خبر داد؛

آموزش رایگان امداد و نجات خانواده ها در روستا

رئیس هلال احمر پارسیان از آموزش رایگان خانواده برای فراگیری مهارت‌های امداد و نجات در روستاهای شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر ، رضایی نسب رئیس هلال احمر پارسیان در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر گفت: جمعیت هلال احمر پارسیان در راستای تحقق شعار خود مبنی بر «هر خانواده حداقل یک امدادگر» دوره های آموزشی کمکهای اولیه و امدادگری بصورت رایگان جهت عموم مردم برگزار می نماید.

 

 

وی اضافه کرد: در همین راستا دریک ماهه مردادماه ۳ دوره کمکهای اولیه با حضور ۲۰ نفر برادر و ۶۰نفر خواهر و یک دوره امدادگری با حضور ۳۰نفر امدادگر برگزار نموده است.

 

رئیس هلال احمر پارسیان خاطر نشان کرد: این اداره آمادگی کامل دارد به درخواست‌های شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان جواب مثبت دهد و حاضر هستیم در تمامی نقاط شهرستان برای روستائیان برنامه آموزشی داشته باشیم.

 

رضایی نسب در ادامه اظهار داشت: آموزش کمک زیادی به خانواده‌ها می‌کند تا در مواقع اضطراری بتوانند امداد گر باشند و حداقل خانواده خود را نجات دهند.

 

رئیس هلال احمر پارسیان در پایان گفت: کسانی که دوره‌های آموزشی زیر نظر مربیان تخصصی هلال احمر گذرانده باشند می‌توانند به عنوان امداد یار در کنار هلال احمر شهرستان قرار بگیرند و در برنامه‌های امدادی شهرستان مشارکت داشته باشند.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff