آموزش، خلاء فضا سازی لازم در خصوص امر به معروف و نهی ازمنکر را رفع می کند
+ پ -
آموزش، خلاء فضا سازی لازم در خصوص امر به معروف و نهی ازمنکر را رفع می کند

مسئول اداره آموزش عقیدتی جهاد کشاورزی استان هرمزگان اظهار گفت: خلاء فضا سازی لازم در خصوص امر به معروف و نهی ازمنکر را به وسیله آموزش مناسب در سطح جامعه می توان برطرف کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام علی شرفی مسئول اداره آموزش عقیدتی جهاد کشاورزی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار خبری رفتارنیوز، با اشاره به خلاء فضا سازی لازم در جهت امر به معروف و نهی ازمنکر اظهار کرد: اگر ادارات تلاش خود را معطوف به آموزش درست در این زمینه داشته باشند قطعا موفق خواهند شد.

 

وی افزود: توسعه و ترویج معروفات ازجمله فرهنگ سازی نماز و صیانت از عفاف و حجاب برگرفته از قرآن و سیره اهل بیت پیشگیری کننده و سپر بلای جامعه ما خواهد شد.

 

مسئول اداره آموزش حوزه نمایندگی در جهاد کشاورزی هرمزگان تصریح کرد: درصدد هستیم معروفات را  در سطح جامعه هدف خود داشته باشیم ودر این خصوص برنامه های زیادی جهت ارتقاء جایگاه باورهای ارزشی در جهاد کشاورزی صورت می گیرد.

 

شرفی با اشاره به  اقدامات سازنده صورت گرفته در جهاد کشاورزی بیان کرد:  هر سال مسابقات قرآن می شود و چند روزگذشته مرحله بیست و هشتم مسابقه قرآن در چهار سطح از جامعه هدف و ادارات وابسته برگزار شد که با استقبال خوبی مواجه شد.

 

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff