آمریکا کارگردان جنگ هشت ساله بر علیه ایران
+ پ -
آمریکا کارگردان جنگ هشت ساله بر علیه ایران

آمریکا جنگ هشت ساله را علیه کشور ایران کارگردانی کرد تا کار نظام را یکسره کند که به فضل پروردگار نقشه ی ساقط کردن نظام اسلامی ایران به دل آنها ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مکران نیوز حجه الاسلام منیری امام جمعه موقت جاسک در خطبه نماز جمعه گفت: دنیا باید وسیله ای برای کسب آخرت باشد همانگونه که در قنوت می خوانیم در حالی که اگر کسی دنیا را فقط طلب کند همان قدر که خداوند صلاح بداند برایش می دهد اما اگر کسی آخرت را بخواهد هم از دنیا و آخرت را خداوند به او خواهد داد.

امام جمعه موقت جاسک: در ایام دفاع مقدس هستیم یاد شهدای دفاع مقدس را گرامی میداریم  که در هشت سال دفاع مقدس آزمونی بزرگ برای اثبات حقانیت و پایداری ملت ایران بود که در این مسیر همه اقشار خصوصاً جوانان حتی زنان  به شکل غیر مستقیم حاضر بودند که به پشتوانه ایمان و تقوا و پیروی از ولایت فقیه زمان توانستند از ۸ سال دفاع مقدس سرافزار بیرون بیایند.

حجه الاسلام منیری بیان کرد: آمریکا جنگ هشت ساله را علیه کشور ایران کارگردانی کرد تا کار نظام را یکسره کند که کشور با داشتن وضعیت نامناسب اول انقلاب که اقتصاد خوبی هم نداشت و از سوئی منافقین در کشور هم نفوذ و خرابی داشتند  به فضل پروردگار همه این نقشه ها به دل آنها ماند.

امام جمعه موقت جاسک گفت:برتری نظامی و قدرت نظامی و اقتدار ما باعث شده دشمنان در رعب و وحشت باشند وجود روحیه ایثار و شهادت و ولایت پذیری یکی از ملاکهای اصلی پیروزی های ملت بزرگ ایران است امیدواریم پیروی واقعی شهدای دفاع مقدس بمانیم .

حجه الاسلام منیری با تبریک سوم مهر ماه روز بازگشایی مدارس را به معلمان ، اولیا و دانش آموزان گفت: امیدواریم همه دانش آموزان  در پناه تزکیه و تعلیم و تربیت  به قله های علم و اخلاق برسند  و اگر علم بدون تزکیه باشد به تعبیر مقام معظم رهبری می شود همان پییشرفت غربی  که اخلاق و انسانیت در آن جایگاه ناچیزی خواهد داشت.

انتهای پیام/ش

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff