آمریکا پشت پرده همه ترورهای انجام شده در ایران است/ دستگاه دیپلماسی با پاسخهای انقلابی مانع از گستاخی آمریکا شود

+ پ -
آمریکا پشت پرده همه ترورهای انجام شده در ایران است/ دستگاه دیپلماسی با پاسخهای انقلابی مانع از گستاخی آمریکا شود

کارشناس سیاسی استان بیان کرد: دولت و بخصوص دستگاه دیپلماسی با پاسخهای صریح و انقلابی و به موقع می توانند مانع از گستاخی های متعدد آمریکایی ها شوند و اگر انقلابی عمل کنند هیچ دولتی اجازه جسارت به ملت شریف ایران را ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛مصیب نظری کارشناس سیاسی استان در گفتگو با خبرنگار سیاسی هرمزپرس؛ با بیان اینکه ایالات متحده آمریکا دنیا را به منزله دهکده و خود را کدخدای آن می داند، گفت: با توجه به اینکه آمریکا نگاهی بالا به پایبن و خان گونه به تمامی مسائل بشری دارد باعث شده است که  مردم دنیا و حتی مردم آمریکا به درجات مختلفی از جمله به شهروندان درجه ۱ ، ۲ و ۳ تقسیم بندی کند.

 

وی افزود:  وابستگی نهادهای بین المللی به آمریکا و لابی صهیونیستی این جسارت و جرات رو به سیاست مداران آمریکا داده است که با وجود نقض متعدد حقوق بشری که پر از نقص و دست نوشته خودشان هم هست ادعای دفاع از حقوق بشر کنند و بدین وسیله اهرمی برای دخالت و فشار به ملت ها و دولتهای جهان و در نهایت امتیاز گیری از این ملت در دستشان قرار دارد.

 

کارشناس سیاسی استان با بیان اینکه دولتمردان ما در سیاست خارجی تعامل را در عدم واکنش و سکوت می بینند، اظهار کرد: اینکه همیشه باید پاسخگوی سوالات و ایرادات طرف مقابل باشیم سیاستی نادرست است لذا اقتدار و عظمت ایران اسلامی و همچنین نقض متعدد حقوق ملت ایران و جنایات آمریکا در عراق و افغانستان و حمایت از رژیم کودک کش سعودی و صهیونیستی  ایجاب می کند که همچنان روحیه مطالبه گرانه داشته باشیم نه مدافعانه .

 

نظری تصریح کرد: متاسفانه قدم زدنها و دیدارهای متعدد وزیر امور خارجه و چشم امید دولت به دستان آمریکا،  مانع از واکنش صریح و محکم در برابر اقدامات آنها می شود  دولت ترس این را دارد که با واکنش به اقدامات آمریکا خللی در برجام ایجاد شود و برجامی که دولت تمام انرژی خود را بر آن گذاشته شکست بخورد.

 

وی افزود: آمریکایی ها معتقدند در برجام به یک پیروزی راهبردی دست پیدا کردند لذا آمریکایی ها با انعطاف ناباورانه ای که از ایران در برجام دیدند بر آن شدند که با باز کردن پرونده های حقوق بشری و اقدامات موشکی ایران، حمایت از حزب الله و مقاومت اسلامی آن را تحت فشار قرار دهند  و جمهوری اسلامی را مجبور به تن دادن به برجام های ۲و۳و حتی ۴ کنند.

 

کارشناس سیاسی با بیان اینکه آمریکا پشت پرده همه ترورهای انجام شده در ایران است، گفت: انهدام هواپیمای مسافربری ایران در ۱۲ تیر ، ۱۷ هزار شهید و بمباران شیمایی حلبچه نمونه هایی از مظلومیتی است که باید فریاد زده شود.

 

نظری ادامه داد: آمریکا خواهان پاسخگویی به چنین جنایاتی باشند که نه تنها در ایران بلکه در سرتا سرجهان و بخصوص درکشورهای اسلامی و آفریقایی صورت می گیرد و اگر دولت و دستگاه دیپلماسی انقلابی عمل کند هیچ دولتی اجازه جسارت به ملت شریف ایران را ندارد.

 

کارشناس سیاسی استان با بیان اینکه دولت و بخصوص دستگاه دیپلماسی با پاسخهای صریح و انقلابی و به موقع می توانند مانع از گستاخی های متعدد آمریکایی ها شوند، خاطرنشان کرد: دستگاه دیپلماسی بایستی  نمونه های جنایات آمریکا را در دنیا و نهاد های بین المللی فریاد بزند و نیز دولت باید به گوش ملت های دنیا برساند که ملت عزیز و مظلوم ایران قربانی سیاستهای دولت های است که ادعای اقامه ی حقوق بشر رادارند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff