آمریکا هرگز از دشمنی با ایران دست برنمی دارد
+ پ -
آمریکا هرگز از دشمنی با ایران دست برنمی دارد

امام جمعه بندرلنگه گفت: به تازگی یکی از دادگاه های آمریکا ایران را محکوم کرده به جریمه نقدی و دست داشتن در اتفاق ۱۱ سپتامبر در صورتی که ایران هیچ نقشی در این اتفاق نداشته است که آنها بخواهند ما را محکوم کنند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز؛ آیت الله سید محمد جواد رکنی حسینی امام جمعه بندرلنگه در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان به آخرین دیدار رئیس و نمایندگان دوره‌ی چهارم مجلس خبرگان با مقام معظم رهبری اشاره نمود و گفت: حضرت امام خامنه ای مدظله العالی در این دیدار بیان کردند انتخابات هفتم اسفند بار دیگر نادرستی و بی‌اعتباری سخنان کسانی را که در سال ۸۸ مدعی نامعتبر بودن انتخابات بودند و آن فتنه‌ی مضر را برای کشور به‌وجود آوردند نشان داد.

 

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری به سه نکته توجه به اقتصاد مقاومتی، پیشرفت علم و افزایش توان و قدرت و استقلال در برابر نفوذ بیگانگان تاکید کردند ، افزود: در شرایط کنونی کشور باید این سه وظیفه و اولویت اصلی مورد توجه مسئولان دولتی قرار گیرد.

 

امام جمعه بندرلنگه در ادامه تصریح کرد: آمریکا ها هرگز دست از دشمنی بر نمی دارند و در همین تازگی یکی از دادگاه ها آمریکا ایران را محکوم کرده به جریمه نقدی و دست داشتن در اتفاق ۱۱ سپتامبر ، همه میدانند این ۲۰ نفری که در این جریان حضور داشتند از تبعه های عربستانی و کشورهای عربی بوده اند و نقش اصلی را آنها بازی کردند و ایران هیچ نقشی در این اتفاق نداشته است که آنها بخواهند ما را محکوم کنند .

 

آیت الله رکنی در پایان ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت عالم بزرگ ایت الله طبسی ، گفت:‌ روز ۲۲ اسفند که به دستور امام (ره) در سال ۵۸ به عنوان روز شهید نامگذاری شد و بنیاد شهید که در این راستا تاسیس شد را گرامی می داریم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff