آمریکا نمایشگاه بزرگ شکست های پی در پی در جهان است
+ پ -
آمریکا نمایشگاه بزرگ شکست های پی در پی در جهان است

فرمانده سپاه حاجی آباد در یادواره شهدای روستای سیرمند گفت: کسانی که دم از آمریکا می‌زنند بدانند ،که آمریکا امروز در دنیا تبدیل به یک نمایشگاه بزرگ از شکست‌های پی‌در‌پی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، سرگرد حجت امیری کیا در یادواره شهدای روستای سیرمند شهرستان حاجی آبد که در مسجد روستای سیرمند برگزار شد، با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، امام شهدا و یاد و خاطره شهدای روستای افزود: علت پیروزی‌های انقلاب اسلامی را استکبار ستیزی و مبارزه با ظلم و ستم به ویژه مبارزه با آمریکا دانست و افزود: در اثر همین پیروزی‌هاست که جوانان دنیا فوج فوج مسلمان می‌شوند و به دین اسلام ایمان می‌آورند.

 

 

وی افزود: آمریکا در افغانستان عراق، سوریه و یمن شکست خورده و درحال نابودی است، کسانی که دم از ارتباط با آمریکا و کمک‌های این شیطان بزرگ می‌زنند بدانند که آمریکا دارد با تاریخ خداحافظی می‌کند.

 

 

فرمانده سپاه حاجی آباد با بیان اینکه تنها مشکل آمریکائی‌ها نداشتن یک رهبر دینی است، گفت: مشکل آمریکا این است که رهبر دینی ندارد، این موضوع را خود آمریکایی‌ها اعتراف کرده‌اند.

 

 

امیری کیا افزود: این مذاکرات به هر شکلی که باشد نمی‌تواند آمریکا را از شکست برگرداند زیرا امروز حرف امام محقق شده، با شکست‌های آمریکا، اسرائیل رو به نابودی می‌رود.

 

 

فرمانده سپاه حاجی آباد گفت: وظیفه امروز مردم و مسئولان نظام در هر جائی که خدمت می‌کنند این است که از ارزش‌ها حفاظت کنند و نگذارند ارزش‌های اسلامی نادیده گرفته شود و به ضد ارزش‌ها تبدیل گردد زیرا تمام تلاش‌های آمریکا هم بر این موضوع است.

 

 

وی به اطاعت مردم و مسئولان از ولی فقیه اشاره کرد و افزود: آمریکا‌ئی‌ها بدانند ملت ایران بیدار و بابصیرت است و از ولی فقیه زمان خود یعنی حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای اطاعت می‌کند و گوش به فرمان رهبر خویش است.

 

 

وی با تجلیل از رشادت‌ها و ایثار شهدا گفت: ما هر چه داریم به برکت خون شهدا است و نباید ارزش شهید و شهادت را با زندگی مادی و دنیوی عوض کنیم چون شهدا به خاطراسلام و ولایت جان خود را نثار کردند.

 

 

سردار شهید علی سالاری و شهیدان محمد سالاری٬ دوستمحمد سالاری٬ عوض سالاری٬ قدرتالله سالاری٬ غلام دهقانی و محمد کناری از شهدای روستای سیرمند هستند.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff