آمریکا سرمست از پیروزی های پوشالی خود نباشد/ کوچکترین تعرض به ایران با سخت ترین پاسخ همراه است
+ پ -
آمریکا سرمست از پیروزی های پوشالی خود نباشد/ کوچکترین تعرض به ایران با سخت ترین پاسخ همراه است

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) گفت: هر کشوری به آب های سرزمینی ما تجاوز کند با برخورد قاطعانه ما مواجه خواهد شد و آمریکا سرمست پیروزیهای پوشالی گذشته خود نباشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان طی گفتگویی با خبرنگار جهانگیریه گفت: اقدام نیروی دریای سپاه پاسداران نسبت به توقیف دو فروند شناور رزمی آمریکایی در خلیج فارس ستودنی بود و تمام دنیا بداند جمهوری اسلامی در مقابل هر کشوری که به آبهای سرزمینی آن تجاوز کند خواهد ایستاد حتی آگر آن کشور آمریکا باشد.

وی با بیان اینکه ما جنگ طلب نیستیم اما خودمان را مقابل هر تهدیدی آماده کردیم ،افزود: آمریکا باید بداند ایران کشوری ما مانند برخی کشورهای ضعیف النفس نیست که با قلدری بتواند آنجا را پایگاهی برای نیروی دریایی خود کند، ما تعرض شناورهای هیچ کشوری را در حریم دریائیمان تحمل نخواهیم کرد.

 

ترابی با اشاره به اینکه دشمن اصلی ما ایالات متحده است که رهبری استکبار جهانی را بدست گرفته است، اظهار کرد:برخی رژیم های نامشروع مانند اسرائیل دشمن اصلی خود را جمهوری اسلامی ایران می دانند ولی ما اسرائیل عددی در مقابل خود محسوب نمی کنیم،  آنها در چند سال اخیر با شکست های پی درپی از گروههای مقاومت به این موضوع ایمان آوردند که توان مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارند .

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) یادآور شد: در عملیات کربلای ۴ تعداد زیادی از نیروهایمان را از دست دادیم و به اهداف عملیات نرسیدیم و این موضوع بسیار رزمندگان را ناراحت کرده بود اما اعلام عملیات جدید شوری در بین همه ایجاد نمود و تصمیم گرفته شد عملیاتی گسترده با نام کربلای ۵ را انجام دهیم.

 

ترابی خاطرنشان کرد: آمریکا سرمست پیروزیهای پوشالی گذشته خود نباشد و بخاطر مطیع بودن برخی کشورهای ضعیف منطقه مغرور نباشد و بداند کوچکترین تعرض به جمهوری اسلامی را با سخت ترین اقدام پاسخ خواهیم داد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff