تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

سیاسی
کد خبر : 500732
تاریخ انتشار:جمعه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
ائمه جمعه هرمزگان عنوان کردند؛

آمریکا به هیچ ارزشی جز پول اعتقاد ندارد/در صورت اشتباه دشمن، تنگه هرمز بازار جهانی نفت را در سوگ فرو می برد

ائمه جمعه هرمزگان با بیان اینکه آمریکا به هیچ ارزشی جز پول اعتقاد ندارد، گفتند:خلیج فارس اهمیت ویژه ای در سیاست های بین المللی دارد و در صورت اشتباه دشمن، تنگه هرمز بازار جهانی نفت را در سوگ فرو می برد.

آمریکا به هیچ ارزشی جز پول اعتقاد ندارد/در صورت اشتباه دشمن، تنگه هرمز بازار جهانی نفت را در سوگ فرو می برد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ائمه جمعه هرمزگان با بیان اینکه آمریکا به هیچ ارزشی جز پول اعتقاد ندارد، گفتند:خلیج فارس اهمیت ویژه ای در سیاست های بین المللی دارد و در صورت اشتباه دشمن، تنگه هرمز بازار جهانی نفت را در سوگ فرو می برد.

آمریکا به هیچ ارزشی جز پول اعتقاد ندارد

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی، امام حمعه بندرعباس در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته نماز جمعه با اشاره به نقش مهم شوراها درانتقال و پیگیری مطالبات مردم، اظهار کرد: باید افرادی در شوراها حضور داشته باشند که دلسوز جامعه بوده و همه تلاش خود را برای بهبود شرایط انجام دهند.
امام جمعه بندرعباس با تاکید بر اینکه در انتخاب شهردار باید براساس کارنامه و عملکرد افراد اقدام شود، تصریح کرد: باید در انتخاب شهردار مستقل عمل کرد و نباید تسلیم تصمیم دیگران شد چرا که اگر بر اساس خواست فردی خاص تعیین شود کارهایش نیز باید با اجازه آنها انجام دهد.
وی با اشاره به فرا رسیدن روز دهم اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس، افزود: اسناد تاریخی موجود بر وجود نام خلیج فارس از هزاران سال قبل تاکنون تاکید دارند و نام خلیج فارس از گذشته بوده و در آینده هم باقی خواهد ماند و شیطنت های دشمنان و ترامپ دیوانه راه به جایی نخواهد برد.
امام جمعه بندرعباس در خطبه های این هفته نماز جمعه با تاکید بر تلاش همه مسولان در جهت ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی جامعه و با گرامیداشت هفته سلامت، گفت: باید مردم را از خطر بیماری های غیرواگیری همچون دیابت و فشار خون بالا آگاه و حساسیت بیشتری در جامعه نسبت به اهمیت حفظ سلامت ایجاد کرد.
نعیم آبادی در بخش دیگری از صحبت های خود به گردن زدن ۳۷ نفر توسط خاندان آل سعود اشاره کرد و بیان کرد: جهان اسلام باید سکوت خود در برابر جنایت های خاندان آل سعود بشکند.
وی با تاکید بر اینکه آمریکا به هیچ ارزشی جز پول اعتقاد ندارد، خاظر نشان کرد: آمریکا در برابر جنایات آل سعود سکوت اختیار کرده  و نشان می دهد که تنها به فکر پول است و برای هیچ چیز دیگری ارزش قائل نیست.

در صورت اشتباه دشمن، تنگه هرمز بازار جهانی نفت را در سوگ فرو می برد

حجت الاسلام میرزایی، امام جمعه پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به دیدار هزاران نفر از کارگران صنایع مختلف کشور با مقام معظم رهبری و تاکید معظم له بر این که با وجود ملت فعال و مسئولان هوشیار، همه بن بست ها را می شکند و قطعا تلاش آمریکایی هم به جایی نمی رسد و ایران به هر مقدار که نیاز داشته باشد و اراده کند نفت صادر خواهد کرد، گفت: هدف آمریکا از اقدام محدودیت های جدید نفتی، بیشتر جنبه تبلیغاتی و رسانه ای علیه ایران در عرصه بین المللی دارد.

میرزایی افزود: آمریکا از طرفی سپاه را تروریست می خواند و روزی دیگر محدودیت فروش نفت ایجاد می کند به جهت این که ایران را کانون توجه رسانه های عمومی قرار دهد و به خیال باطل خود نظام اسلامی را وادار به پذیرش شرطهای مضحک کنند.

خطیب نماز جمعه شهرستان با توجه به انجام نشدن تعهدات برجامی، اظهار کرد: این که اروپا نه تنها پای تعهد برجامی نایستاد بلکه با تحریم های جدید آمریکا علیه ایران هم همراهی کرد و در رابطه با اقدام اخیر آمریکا به اظهار تاسف بسنده کرد، چهره اروپا را هم مانند آمریکا افشا کرد و نشان داد اروپا هم قابل اعتماد نیست و کسانی که کشور را معطل اقتصاد برجامی کردند باید پاسخ گو باشند.

وی با بیان اینکه ادامه مسیر یک طرفه برجام توسط ایران قبول محدودیت های بعدی است، تصریح کرد:ادامه حضور در برجام ذلت آور، ذلت مضاعف برای کشوری همچون ایران اسلامی است.

خلیج فارس اهمیت ویژه ای در سیاست های بین المللی دارد

امام جمعه پارسیان با اشاره به ده اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس گفت: خلیج فارس در طول تاریخ مدون خود از اهمیت ویژه‌ای در سیاست های بین المللی و منطقه ای برخوردار بوده است.

میرزایی با اهمیت فوق العاده تنگه هرمز در خلیج فارس، تاکید کرد: ایران با اشرافیت بر تنگه هرمز این توانایی را دارد تا در صورت اشتباه راهبردی دشمن بازارهای جهانی نفت را در سوگ فرو ببرد.

خطیب نماز جمعه پارسیان با اشاره به اقدام سخیف یهودی تباران ال سعود عربستانی در کشتار شیعیان مظلوم ضمن محکومیت آن عنوان کرد: سکوت جهان اسلام جایز نیست و دستگاه دیپلماسی کشور اعتراض ملت بزرگ ایران را به مجامع بین المللی انعکاس دهد که خون به ناحق ریخته مظلومان آرمان ال سعود را مانند اربابان کثیفش بر باد خواهد داد.

رئیس شورای فرهنگی شهرستان با اشاره به دو مناسبت روز کارگر و روز معلم و تجلیل از خدمات این دو قشر تاثیر گذار در جامعه گفت: حیات یک ملت هم به کار و کارگری و هم به تلاش در تربیت نیروی انسانی کارآمد در راستای گام دوم انقلاب است.

رئیس ستاد امر به معروف شهرستان ضمن تشکر از زحمات فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، انتصاب فرمانده جدید، سردار سلامی را تبریک و عنوان کرد: گام بلند سپاه به سوی تکامل با انتصاب فرماندهی شجاع که سخنان راهبردیش لرزه بر تن دشمنان انقلاب می اندازد انجام گردید.

مساجد مهمترین پایگاه تربیت نیروی انسانی متعهد و کارآمد است

حجت الاسلام محمد بارانی، خطیب جمعه توکهور-هشتبندی در اجتماع بزرگ نمازگزاران جمعه با گرامیداشت هفته تکریم و غبارروبی مساجد گفت:مهمترین محور تحقق هر تحول بنیادینی به سمت پیشرفت و تمدن سازی در نظام اسلامی تربیت نیروی انسانی مومن و متعهد به این اصول و آرمان هاست و قطعا بهترین پایگاه برای تربیت یک نیروی انسانی متخصص و متعهد و کارآمد مساجد هستند لذا باید متولیان مساجد فضا را برای حضور هرچه بیشتر جوانان در فضای معنوی مساجد آماده کنند.

خطیب جمعه توکهور و هشتبندی ضمن پیشنهاد انتخاب یک روز در هفته در این دهه برای غبارروبی مساجد تصریح کرد:مساجد باید تمیز و خوش بو و جذاب باشد و با تمیز کردن خانه خدا خواستار غبارروبی دل و جان را از پروردگار متعال در آستانه ضیافه الله باشیم.

بارانی با اشاره به روز ایمنی حمل و نقل ؛انسان؛خودرو و جاده را سه عنصر مهم در ایمنی حمل و نقل ارزیابی کردند و با تاکید بر نقش اساسی فرهنگ رانندگی در جلوگیری از خطرات احتمالی بیان کرد:رانندگان محترم باید با عمل به قوانین و رعایت فرهنگ ترافیکی به این مساله کمک بکنند.

وی با انتقاد شدید از خودروهای بی کیفیت با قیمت گزاف در کشور تصریح کرد:متاسفانه خودروسازهای ما فقط به دنبال افزایش قیمت هستند و هیچ توجهی هم به کیفیت خودروها ندارند و دولت هم ظاهرا هیچ نظارتی بر روند افزایش قیمت خودرو و کیفیت آنها ندارد و الا نباید وضع بازار خودرو اینگونه باشد.

امام جمعه توکهور-هشتبندی مطالبه قدیمی و اساسی مردم منطقه را اصلاح جاده ارتباطی به مرکز شهرستان دانست و با اشاره به خرابی های جاده و خسارات وارده به خودروهای مردم گفت:مردم چرا با خون دل و هزار زحمت و قرض و وام یک خودرو خریداری بکنند و در این جاده در ظرف یکسان اوراق بشود و لذا درخواست مردم شریف و نجیب این منطقه که سالها صبوری کردند این است که با تدبیر مسئولان محترم هر چه زودتر این معضل بزرگ و خطرآفرین برای جان مردم برطرف بشود.

بارانی با گرامیداشت روز شوراها ضمن تبیین جایگاه شورا براساس روایات و قانون اساسی افزود:شوراهای محترم بدانند هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست لذا اگر به وظایف خودتان به درستی عمل بکنید بسیاری از مشکلات مردم برطرف خواهد شد.

آل سعود روی جاهلیت قبل از اسلام را سفید کرده است

امام جمعه توکهور-هشتبندی با اشاره به جنایت آل سعود در اعدام دهها نفر از شیعیان آن کشور به بهانه های دروغین گفت:این رژیم منحوس روی جاهلیت قبل از اسلام را سفید کرده است ؛و متاسفانه غربی ها یا وقاحت کامل چنین رژیم ضد بشری رابه ریاست کمیته حقوق بشر میرسانند و با این رفتارها دنیا را تبدیل به باغ وحش کرده اند
وی افزود:در این کشور شیعیان حتی حق داشتن وکیل هم ندارند و البته تکلیف قضات فاسد آنها هم که مشخص است و متاسفانه جامعه جهانی هم در برابر این جنایات خفه خون گرفته اند.

امام جمعه توکهور-هشتبندی تاکید کرد:در این ظهر جمعه دعا میکنیم که خداوند شر این رژیم یهودی مسلک را از جهان اسلام رفع بکند و داغ آل سعود را بر دل آمریکا بگذارد و البته به لطف الهی این روز هم دور نخواهد بود و اگر سعودی بخواهند به این گستاخی های خود ادامه بدهند قطعا مجاهدان اسلامی در جبهه مقاومت خرخره آنها را خواهند گرفت و نسل آل سعود را از روی زمین پاکسازی خواهند کرد.

امام جمعه توکهور-هشتبندی با اشاره به مراسم تکریم و معارفه فرماندهان حوزه مقاومت بسیج امام رضا علیه السلام؛ فرمانده سابق را جوانی خستگی ناپذیر و همراهی صادق و امین برای مردم و مسئولان دانست و گفت:قطعا خلا وجود ایشان در منطقه ناراحت کننده است اما آنچه که ما را امیدوار کرد حسنِ انتخابِ سپاه شهرستان در معرفی جوان پاسدار مومن و پرتلاش و با انگیزه ای است که ایشان هم بحمدلله با روحیه جهادی در خدمت مردم و بسیجیان عزیز خواهند بود.

لنتهای پیام/

برچسب ها:
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=500732
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,526 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی