آمریکا به دنبال ایجاد فضای واگرا و دوقطبی سازی جامعه است/ از گذشته استکبار درس عبرت بگیریم
+ پ -
آمریکا به دنبال ایجاد فضای واگرا و دوقطبی سازی جامعه است/ از گذشته استکبار درس عبرت بگیریم

امام جمعه پارسیان با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال ایجادفضای واگرا ودوقطبی سازی جامعه است گفت:ملت ومسئولین با عبرت از گذشته وبا همگرایی و انسجام ملی خیال باطل را به کام استکبار تلخ کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه پارسیان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از مهم ترین اهداف شوم و راهبردی ظالمانه دشمنان ملت غیور ایران به سرکردگی آمریکای جهانخوار که در محیط داخل دنبال می گردد، ایجاد فضای واگرایی و دو قطبی سازی جامعه است که البته از این رهگذر آب را گل آلود و با ایجاد تغییر، زمینه‌ی فروپاشی نظام و انقلاب اسلامی را به خیال خامشان فراهم سازند، آفت و آسیبی که جز با همگرایی و انسجام ملی برطرف نخواهد شد.
امام جمعه پارسیان اظهار کرد: امید است که با درس عبرت از گذشته تاریخ و درک هویت عزت بخش اسلامی انقلابی، جامعه سرافراز ایرانی، همواره در یأس و ناامیدی جبهه خصم گام برداشته و به فضل الهی پرچم پر افتخار ایران اسلامی را به دست صاحب اصلیش امام زمان (عج) برسانیم.
خطیب نمازجمعه پارسیان با تسلیت ایام رحلت حضرت امام خمینی (ره) گفت: ۱۴ خرداد بهترین فرصت برای تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و تجدید میثاق با امام امت است.

 

 

حجت الاسلام میرزایی انفلاب اسلامی را هدیه ای از جانب خداوند دانست و گفت: تنها انقلابی که توانسته با تمام مشکلات و انحرافاتی که دشمنان برای آن ایجاد کردند ادامه پیدا کند انقلاب اسلامی بوده است که همگان موظف به حفظ آن هستیم چرا که انقلاب امانت است.

 

 

امام جمعه شهرستان پارسیان با اشاره به آغاز دهه بهداشت و نکوداشت مساجد گفت: مساجد به عنوان یک پایگاه عبادی و سیاسی نقش مهمی در تحولات جامعه دارد به طوری که می توان تمام فعالیت های اجتماعی و سیاسی و قضایی را در مساجد انجام داد.

 

 

حجت الاسلام میرزایی آماده کردن مساجد را برای ماه رمضان امر مبارکی دانست که خداوند این وظیفه را به دو تن از پیامبرانش یعنی ابراهیم و اسماعیل گذاشت.

 

 

وی با اشاره به اینکه  روز جهانی بدون دخانیات سمبلی برای همه مردم دنیا است تصریح کرد: مردم دنیا هر گونه دود را کنار بگذارند و بدانند که آیا دود سیگار و قلیان می تواند همنشین مناسبی باشد در حال که بسیاری از انسانها را با خود به کام مرگ کشانده است؟

 

 

امام جمعه شهرستان با اشاره به اهانت به امام زمان(عج) در یکی از گروههای مجازی و نشر آن، ضمن اعلام برائت از این عمل شنیع از همه مراجع ذی ربط برای اقدام به موقع و دستگیری عوامل هتاک تقدیر و تشکر کرد.
خطیب نمازجمعه پارسیان از واگذاری قانون در بررسی رانندگی بدون گواهینامه به دادگاه را جهت فرهنگ سازی صحیح و حفظ جان انسانها و تسهیل در پرداخت دیه توسط بیمه امر صحیحی دانست و تاکید کرد : رعایت قانون و مقررات راهنمایی لازم و ضروری است.
انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff