آمریکا به ایران بگوید یا بلندپروازی‌های هسته‌ای خود را رها کند یا «وای به حالش»
+ پ -
آمریکا به ایران بگوید یا بلندپروازی‌های هسته‌ای خود را رها کند یا «وای به حالش»

نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی از آمریکا خواست به رهبران ایران بگوید یا بلندپروازی‌های هسته‌ای خود را متوقف کند یا «وای به حالش»!

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «ایهود باراک» از آمریکا خواست این گزینه شفاف را به رهبران ایران ارائه کند که یا بلندپروازی‌های هسته‌ای خود را رها کند یا «وای به حالش»!

وی که با شبکه تلویزیونی «سی‌ان‌بی‌سی» گفت‌وگو می‌کرد، مدعی شد: «پنتاگون و نیروهای آمریکایی که تحت حمایت و دستور رئیس‌جمهور آمریکا هستند، می‌توانند ابزارهای بی‌نهایت موثری برای نابود کردن برنامه نظامی هسته‌ای ایران ظرف یک شب ایجاد کنند».

وی افزود: «ارجحیت بر این است که شاهد پایان مسالمت‌آمیز «تهدید هسته‌ای» ایران باشیم».

ایهود باراک با بیان اینکه «اساسا توافقی وجود ندارد»،‌ گفت، باراک اوباما و دولت او با درگیر کردن خود در این مسئله و بازگشت به آمریکا برای تصویب این توافقنامه، خود را به دردسر انداخته است.

به‌رغم انتقاد از نحوه مدیریت آمریکا بر مذاکرات، ایهود باراک اظهار داشت، هنوز به تعهد آمریکا در قبال امنیت اسرائیل باور دارد. از این رو بود که اظهار داشت: «حمایت دولت آمریکا از اسرائیل در زمینه‌های اطلاعاتی، امنیتی و همکاری بی‌سابقه است. حتی یک لحظه هم به تعهد رئیس‌جمهور اوباما و هر فرد دیگری در این دولت، در قبال امنیت اسرائیل تردید ندارم».

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff