آمریکا با تمدید تحریم‌های گذشته برجام را نقض کرده است/مردم نسبت به سراب کمک امریکا نا امید هستند

+ پ -
آمریکا با تمدید تحریم‌های گذشته برجام را نقض کرده است/مردم نسبت به سراب کمک امریکا نا امید هستند

امام جمعه حاجی آباد گفت: آمریکا نه تنها بر تعهدات خود در برجام عمل نکرده بلکه با تمدید تحریم‌های گذشته برجام را نقض کرده است و همانطور که رهبری فرمودند اگر این کار انجام شود قطعاً نظام جمهوری اسلامی عکس‌العمل نشان خواهد داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از خبرنگار پیارم حجت‌الاسلام مختاری در اجتماع بسیجیان در خطبه‌های نماز جمعه امروز ۵ آذر از حماسه عظیم اربعین حسینی به عنوان پدیده‌ای الهی و تجلی عشق یاد کرد و در تشریح برکات و آثار آن، گفت: راهپیمایی اربعین همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند سرمایه‌ای ارزشمند است که یکی از برکات آن این است که حرکتی خودجوش است.
وی حرکت اربعین را نیز حرکتی از این دست خودجوش عنوان کرد و با تأکید بر اینکه دست غیب الهی پشتیبان این حرکت است، ادامه داد: در این حرکت اتحاد عظیم جهانی را شاهد هستیم که استقبالی از حضور امام عصر (عج) است.
امام جمعه حاجی آباد با اعلام اینکه حدود هزار نفر از اروپا در راهپیمایی عظیم اربعین حضور یافته بودند به حضور گسترده مردم از آفریقا، پاکستان و دیگر کشورهای منطقه در این راهپیمایی اشاره کرد و تصریح کرد: در این راهپیمایی شعارهای بسیار هدفداری سر داده می‌شد.
حجت الاسلام مختاری ضمن تبریک هفته بسیج بیان داشت: بسیج عمل به تکلیف است و همین بسیج بود که به کشور اقتدار بخشید و این تفکر بسیجی امروز مرزهای ایران را هم عبور کرده و کشورهای غرب آسیا را فرا گرفته است و بسیج تبدیل به یک تفکر فرامرزی جهان اسلام شده است حفظ روحیه و تفکر بسیجی پایه های کشور را محکم می کند.
مختاری در بخش دیگر سخنان خود مردم امروز از سراب کمک آمریکا نا امید شده اند و کمکی که مسئولین می گفتند با برداشتن تحریمها از برجام بدست می آید امروز این کمک از دل و ذهن مردم ما پاک شده است و اگر کسی هست که این را قبوال ندارد بلند شود از پشت میزش و از مردم کوچه و بازار بپرسد مردم نسبت به اروپاو آمریکا ناامید شده اند.
حجت الاسلام مختاری افزود: اگر عده ای ناراحت این هستند که مردم نا امید نکنید بدانند همه این نا امیدیها حاصل بدعهدی امریکا است امریکایها هیچ گاه به وعده های خود عمل نکرده اند و نه عمل می کنند و رئیس جمهوری که خودش زیر برجام را امضاء کرد به تعهداتش عمل نکرد حالا ما می توانیم از دولت آینده امریکا انتظار داشته باشیم که پایبند به تعهداتش باشد.
حجت الاسلام مختاری تصریح کرد: مسئولین که برای توافق هسته ای اقدام کردند همیشه می گفتنند که این توافقات برای برداشتن تحریم ها و برداشتن فشار از روی جامعه است ولی نتنها فشاری که بر جامعه بود برداشته نشد و بلکه وسیله ای شد این توافق که غربیان از مسئولین ما باج خواهی کنند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff