آمریکا با تحت فشار دادن ایران به دنبال تامین منافع خودشان است
+ پ -
آمریکا با تحت فشار دادن ایران به دنبال تامین منافع خودشان است

امام جمعه موقت چارک گفت: آمریکا با تحت فشار دادن ایران میخواهد ایران اسلامی را در یک مسیری قرار دهد که هدفشان تامین شود ولی با مقاومت هوشمندانه و مدبرانه رهبر عزیزمان هیچگاه به اهدافشان نخواهند رسید .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین مسلم کریمی امام جمعه موقت بندرچارک در خطبه های اول با اشاره به رعایت تقوای الهی و پرهیز از منهیات پروردگار و ترس از عذاب خدا توصیه و سفارش کردند.

 

وی در ادامه خطبه ها با اشاره به لغو امتیاز تنباکو به فتوای آیت الله میرزا حسن شیرازی در سال ۱۲۰۷ هجری شمسی که مردم با فتوای این عالم بزرگوار  نقشه های آنانی که چشم به این کشور دوخته بودند نا امید کردند.

 

امام جمعه موقت شهرچارک اضافه کرد:  الان هم آمریکا با تحت فشار دادن ایران میخواهد ایران اسلامی را در یک مسیری قرار دهد که هدفشان تامین شود ولی با مقاومت هوشمندانه و مدبرانه رهبر عزیزمان هیچگاه به اهدافشان نخواهند رسید .

 

حجه الاسلام کریمی ۲۹ اردیبهشت ولادت حضرت علی اکبر ع را که روز جوان نامیده اند را تبریک گفت و بیان کرد: جوانان پر قدرت کشورمان باید در جهت تحقق بخشیدن به شعار سال که رهبری فرمودند اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل با تلاش علمی و قدرت فکری و همچنین توان جسمی به این شعار عمل کرد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff