آمریکا از انسانیت هیچ بهره ای نبرده است/ اجازه ایجاداختلاف میان مذاهب اسلامی را نمی دهیم
+ پ -
آمریکا از انسانیت هیچ بهره ای نبرده است/ اجازه ایجاداختلاف میان مذاهب اسلامی را نمی دهیم

امام جمعه موقت بندرچارک گفت :آمریکایها هیچ بهره ای از اخلاقیات انسانی نبرده اند و در عین لبخند و شادی خیانت کار و خائن هستند و نباید به آنها اعتماد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین غلامی، امام جمعه موقت بند چارک ضمن سفارش به تقوای الهی و دوری از گناه گفت : اول ماه شهریور که مصادف از با روزبزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک این روز را به همه پزشکان تبریک می گوییم .

 
وی به ۲سالروز شهادت سید علی اندرزگو یکی از فعالان مبارزه مسلحانه علیه حکومت پهلوی اشاره کرد و گفت : او در این مبارزه درکنار شهیدانی همچون بخارای ، هرندی ، نیک نژاد تحت هدایت شهید امانی و عراقی قرار داشت که هدفش باز گشتن به ایران به وسیله ترور شاه بود.

 

امام جمعه بندرچارک به تحرکات منطقه ای پرداخت و گفت : حملات داعش بیش از سه میلیون عراقی را آواره کرده است ، داعشیان از وهابیون هستن و نه از سنی ها.

 
وی در ادامه عنوان کرد : آمریکایها هیچ بهره ای از اخلاقیات انسانی نبرده اند و در عین لبخند و شادی خیانت کار و خائن هستند و نباید به آنها اعتماد کرد.

 
حجه الاسلام و المسلمین غلامی درباره به فرمایشات رهبری گفت : مقام معظم رهبری در دیدار مجمع جهانی اهل بیت (ع) فرمودند که به خیال خودشان در این توافق البته که تکلیف آن نه اینجا معلوم است یا آنجا تصویب شود‌ ، نیت آنها این بود که از این توافق راهی پیدا کنن برای نفوذ به کشور که ما این راه را بستیم و به طور قاطع خواهیم بست نه نفوذ اقتصادی آمریکا و نه سیاسی و فرهنگی در کشور اجازه خواهیم داد‌ بحمدلله راهشان را خواهیم بست .

 
خطیب جمعه بندرچارک اظهار کرد : اوباما جمهوری اسلامی ایران را خطرناک و سرکوبگر توصیف کرده و میگویید اگرایران نتواندبه تعهدات خود عمل کندما همچنان گزینه ها رو حفظ میکنیم.

 

وی در جواب این اراجیف گفت : این شما هستید که تعهداتان وفادار نیستید نه کشور ایران ، ما به شما نباید اعتماد بکنیم و این شما هستید که باید به تعهداتان پایبند باشید .
امام جمعه بندرچارک در پایان به وحدت جامعه تاکید کرد و اظهار نمود : ما این اجازه را نخواهیم داد که  داعش و داعشیان و ظالمان در ما نفوذ کند و شیع و سنی پا به پای هم از این مرز بوم دفاع خواهیم کرد .

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff