آمریکا از اسلامی که در ایران پیاده می شود واهمه دارد/ رهبر انقلاب دست آهنی زیر دستکش مخملی آمریکا را می شناسد
+ پ -
آمریکا از اسلامی که در ایران پیاده می شود واهمه دارد/ رهبر انقلاب دست آهنی زیر دستکش مخملی آمریکا را می شناسد

عضو شورای روحانیت اهل سنت بندرعباس با بیان اینکه آمریکا از اسلامی که در ایران به معنا و مفهوم واقعی پیاده می شود هراس دارد، افزود: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دست آهنی زیر دستکش مخملی امریکا را می شناسد و از تبیین سیاست های پلید آمریکا واهمه ای ندارد .

شیخ محمد صدیق، امام جمعه اهل سنت هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به بیانات رهبر انقلاب(مدظله العالی) در جمع شرکت کنندگان در سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم آمریکا را «طاغوت اعظم» و «شیطان اکبر» دانستند،گفت: آمریکا نه تنها از دید رهبر انقلاب در جایگاه جهانی روشن است که این صفت زشت را دارد و هر کس که شناختی نسبت به حکومت های ستمگر داشته باشد این موضوع را تایید می کند.

 

وی اظهار کرد:مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بیشتر از دیگران نسبت به حقایق واقف و  به تمام موضوعات جامعه و جریانات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، دینی مسلط می باشند لذا سیاست مداران منطقه نیز بر حقانیت رهبر انقلاب تاکید دارد و امیر کویت امام خامنه ای را رهبر منطقه را می دانند.

 

صدیق با بیان اینکه آمریکا از اسلامی که در ایران به معنا و مفهوم واقعی پیاده می شود هراس دارد، افزود: آمریکا به  کشور عربستان به عنوان مرکز اسلام اعتراضی ندارد چرا که پادشاه خیانت کار آن دست در دست  آمریکا می باشد لذا نوکر و  تامین کننده منافع آمریکا است و از سایر کشورهای اسلامی همکاری با استعمار را می طلبد.

 

عضو شورای روحانیت اهل سنت بندرعباس با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دست آهنی زیر دستکش مخملی امریکا را می شناسد، تصریح کرد: رهبر انقلاب از تبیین سیاست های پلید آمریکا واهمه ای ندارد و آمریکا نیز از اسلام که در ایران وجود دارد واهمه دارد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff