آمریکای مدعی، مردم سالاری را از ملت ایران بیاموزد
+ پ -
آمریکای مدعی، مردم سالاری را از ملت ایران بیاموزد
پیام سردار نقدی به مناسبت حماسه با شکوه انتخابات:

آمریکای مدعی، مردم سالاری را از ملت ایران بیاموزد

در این پیام آمده است: حضور پر شور حماسی شما مردم عزیز هفتم اسفند ماه ۹۴ را به برگ زرینی دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی تبدیل کرد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، به مناسبت برگزاری حماسه باشکوه انتخابات، سرتیپ بسیجی محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین پیامی صادر کردند. متن پیام در ادامه آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
حضور پر شور حماسی شما مردم عزیز هفتم اسفند ماه ۹۴ را به برگ زرینی دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی تبدیل کرد. این حماسه باشکوه دوباره نشان داد که مردم ایران در پرتو رهبریِ ولایت آموزگاران توانمند مردم سالاری برای جامعه بشریتند.
حضور دهها میلیونی مردم کشوری که مستکبران، تمام امکانات خود را برای نا امن سازی آن به کار گرفته اند آن هم در منطقه ای آشوب زده که در همه ی کشورهای پیرامون آن جنگ های گسترده تروریستی و تجاوزات استکباری در جریان است و برگزاری انتخابات در اوج آرامش با نقش آفرینی تمامی گرایش ها و جریانات سیاسی و همه ی اقوام و مذاهب الگوی بی بدیلی است که امید به آزادی را در ملت های منطقه زنده می کند و مدعیان دروغین حقوق بشر را سر جای خود می نشاند.
جا دارد فیلسوفان و استراتژیست ها آمریکای مدعی که در برنامه سال ۲۰۱۶ خود بودجه بیش از ۲ میلیارد و سیصد میلیون دلاری برای مداخله در امور داخلی ایران پیش بینی کرده است و مدعی است می خواهد نظامی دموکراتیک را در ایران جایگزین کند در مکتب مردم سالاری ملت ایران شاگردی کنند و دموکراسی را از ایرانیان بیاموزند.
آفرین بر شما ملت غیرتمند که با این حماسه قلب ولی عصر(عج) و رهبر معظم انقلاب را شاد کردید و با در هم شکستن توطئه روباه پیر، دشمنان اسلام را سرجای خود نشاندید.
این حماسه بزرگ را به رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای دام ظله که همه این پیروزی ها مرهون هدایت های حکیمانه و رهبری خردمندانه شان است و به شما مردم عزیز به ویژه خانواده معظم شهدا و جانبازان عزیز تبریک و از عموم مردم و همه جریانات سیاسی که با حضور فعال خود در این انتخابات وفاداری خود به نظام را ثابت کردند و نشاط و شادابی کم نظیری را به عرصه سیاسی کشور دادند صمیمانه تشکر کنم.
امید است نمایندگان محترمی که با این شور، اخلاص و استقبال گسترده مردمی توفیق خدمتگذاری در خانه ملت را می یابند قدر این مردم خوب را بدانند و از فرصت نمایندگی برای بهبود وضعیت کشور و خدمت به این مردم بی نظیر کمال استفاده را بنمایید و نماد ایستادگی مردم غیور ایران در مقابل دشمنان باشند.
از خدای متعال می خواهم، مجلس شایسته و کارآمد را نصیب نماید و این ملت را به همه ی آرمان های بلند الهی خود برساند.
سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی
رئیس سازمان بسیج مستضعفین
۹۴/۱۲/۸

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff