آمریکایی ها به برجام تنها بر روی کاغذ اعتقاد دارند/ مجلس عصاره فضائل ملت است
+ پ -
آمریکایی ها به برجام تنها بر روی کاغذ اعتقاد دارند/ مجلس عصاره فضائل ملت است

امام جمعه کیش گفت: آمریکایی ها تنها به برجام روی کاغذ معتقدند. بدعهدی، کارشکنی و غارت اموال ایران توسط آمریکایی ها تمام نشدنی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به  نقل از  کیش پرس، حجت الاسلام حسن علیدادی در خطبه های این هفته نماز سیاسی عبادی جمعه با تبریک روز ملی خلیج فارس گفت: خلیج فارس همیشه خلیج فارس بوده و این در تمام اسناد تاریخی ثبت شده است.

 

وی افزود: اصرار بر گرامی داشت روز خلیج فارس و نامگذاری یک روز در تقویم سالانه جمهوری اسلامی ایران تنها برای این است که ما دشمنان قسم خورده و نااهلی داریم که در روز روشن دستاورهای ما را به غارت برده و نابود می کنند. کسانی که دشمنی آن ها حد و مرزی نداشته و متوقف نمی شود.

 

خطیب جمعه کیش ادامه داد: دشمنان  و ایادی آن ها در سالهای اخیر با جنجال آفرینی دست به هر کاری زدند تا به این مطلب روشن و واضح تاریخی خدشه وارد کنند.

 

وی با گرامی داشت یاد و خاطره شهید مطهری وی را علامه ای بزرگ و ارزشمند دانست که امام راحل(ره) تالیفات این عالم گرانقدر را تایید کرده اند و افزود: به همین مناسب باید روز معلم را به جامعه ارزشمند معلمین تبریک گفت. قشر عزیز و ارزشمندی از جامعه که ماموریت عظیم تربیت انسان ها را به دوش می کشند.

 

امام جمعه کیش با تبریک این روز  به جامعه فرهیخته، خستگی ناپذیر و مجاهد ظهار کرد: ماموریت معلم و استاد تربیت انسانی است که اشرف مخلوقات جهان است. ماموریتی که هر چه سنگین تر باشد شرافت بیشتری به آن شغل می دهد.

 

وی افزود: معلم، تمام عمر خود را صرف تربیت انسانی عالم، آگاه و تهذیب شده می کند و شرافت و ارزش آن به قدری بالاست که قرآن کریم می فرماید« هدایت یک انسان همسنگ و هم طراز هدایت کل جامعه انسانی و کل جهان است».

 

حجت الاسلام علیدادی همچنین با تبریک روز کارگر بیان کرد: کارگران اقشار زحمتکش و خدمتگذاری هستند که بخش عظیمی از آبادانی و عمران کشور مرهون زحمات و تلاش های بی شائبه آنان است.

وی ادامه داد: جامعه کارگری جامعه ای کم توقع و پرکار، دلسوز، از خود گذشته و صادقی است که در تمامی شهرها حاصل کار و تلاش آنان به خوبی مشاهده می شود به خصوص جزیره زیبای کیش که زیبایی بخش عمده ای از آن محصول تلاش های این قشر زحمتکش است.

امام جمعه کیش در بخش دیگری از سخنان خود  مبعث نورانی پیامبر عظیم الشان اسلام که اشرف مخلوقات و برترین سفیر الهی بر روی زمین و خاتم رسل است را به تمامی مسلمانان جهان تبریک گفت.

وی همچنین به سخنان ارزشمند مقام معظم رهبری در جمع کارگران اشاره و تاکید کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب« آنها روی کاغذ می نویسند که ایران با جهان و بانک ها تعامل کند اما در عمل ایران هراسی راه می اندازند.

امام جمعه کیش اظهار کرد: مجموعه اتفاقات به ما می فهماند که آمریکایی ها برجام را فقط به نوشته روی کاغذ می شناسند و اعتقاد دارند و در عمل برجام را قبول ندارند.  آن ها به دنبال این هستند که ما به تعهدات خود عمل کنیم اما آن ها فقط تعهداتشان بر روی کاغذ باشد.

 

وی اظهار کرد: گردنه بندی ها، دزدی ها و غارت اموال ما در روزهای اخیر به وسیله دولت آمریکا، دشمنی، عهدشکنی و بدعهدی های آمریکایی ها تمام شدنی نیست.

 

خطیب جمعه کیش تاکید کرد: گر چه ما در مذاکره و در بیان حقایق ملتی اهل منطق قوی بوده و از آن دفاع کردیم اما مراقب دشمنی های امریکا و بدعهدی آن ها بوده و به موقع به آن ها پاسخ داده و از حقوق ملت دفاع می کنیم.

 

وی با تقدیر از مردم مسلمان ایران در راستای مشارکت حداکثری در انتخابات اظهار امیداواری کرد مردم همانند مرحله اول که در ۷ اسفند حماسه آفرینی کردند در این دوره نیز با حضور به موقع در شعب اخذ رای و شرکت در انتخابات موجبات اغاز کار مجلس را که عصاره فضائل ملت است را فراهم کنند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff