آمریکایی ها با تحریم علیه ایران هیچگاه به اهدافشان نخواهند رسید / ملت و دولت همیشه در کنار هم هستند
+ پ -
آمریکایی ها با تحریم علیه ایران هیچگاه به اهدافشان نخواهند رسید / ملت و دولت همیشه در کنار هم هستند

امام جمعه موقت بندرچارک اظهار کرد: اینکه آمریکا با تحریم هایی ۱۰ساله بخواهد ایران را در مسیری که او میخواهد حرکت کند هیچگاه به این اهداف نخواهد رسید چرا که ملت و دولت همیشه در کنار هم بودند و با رهنمودهای مقام معظم رهبری حافظه الله به آن مسیری که امام امت حرکت می کردند. قدم خواهند گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز، مسلم کریمی، امام جمعه موقت بندرچارک ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر گفت: غم و اندوه مرگ ، کفاره ی گناهان است و در قرآن کریم که کتاب انسان ساز و تربیت است در مورد ایمان به معاد و توجه به حساب و کتاب ، حدود ۱۴۰۰ بار از مساله معاد و خصوصیات آ ن سخن به میان آورده که انسان باید به مساله معاد توجه داشته باشد و این دنیا را از فرصت ها استفاده کرده و ذخیره برای آخرت داشته باشد تا هم در این دنیا و آخرت از انسانهای رستگار باشد .

وی ۱۳آذرماه روز جهانی معلولان را تبریک گفت و افزود: سازمان بهزیستی از معلولان که استعداد دارند در آموزانی فعالیت داشته باشند شناسایی و مورد استفاده قرار بگیرند و از توانایی های آنها استفاده شود.

امام جمعه موقت بندرچارک روز دانشجو را به همه دانشجویان تبریک عرض کرد و در ادامه خطاب به مسئولین بخش و شهرستان بیان کرد:  در مساله دانشگاه آزاد شهر بندر چارک از مسئولین دانشگاه بندرلنگه و بندرعباس میخواهیم تا دانشگاه آزاد شهر چارک بتواند در بهمن ماه امسال دانشجو بپذیرد و  تقویت و رشد پیدا کند .

حجت الاسلام کریمی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: اینکه آمریکا تحریم هایی ۱۰ساله  را علیه ایران با ۹۹ رأی موافق و بدون هیچ رأی مخالف تصویب کند  و آمریکا بخواهد ایران را در مسیری که او میخواهد حرکت کند  هیچگاه به این اهداف نخواهد رسید چرا که ملت و دولت همیشه در کنار هم بودند و با رهنمودهای مقام معظم رهبری حافظه الله به آن مسیری که امام امت حرکت می کردند. قدم خواهند گذاشت.

وی در پایان خاطر نشان کرد:  آمریکا با این رفتارها و تحریم ها  بداند هیچگاه  دولت و ملت مسیرشان تغییر نخواهد کرد و پشت سر رهبری  حرکت خواهند کرد کسی که باید رفتارش را تغییر بدهد آمریکاست چون ملت و دولت ما در ۸ سال دفاع مقدس مقاومت خود را به جهان نشان دادند.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff