آمريكا شهامت حمله به ايران را نخواهد داشت
+ پ -
آمریکا شهامت حمله به ایران را نخواهد داشت
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان :

آمریکا شهامت حمله به ایران را نخواهد داشت

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) گفت : شهید فهمیده با شهادت خود به دنیا فهماند که ما برای حفظ انقلاب و اسلام حاظریم از جان خود نیز بگزریم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، سردار رضا ترابی در یادواره شهدای روستای کوهیج شهرستان بستک گفت : روز ۱۳ ابان مختص دانش اموزان نیست بلکه مختص آحاد مردم جامعه است ، حرکت شهید حسین فهمیده در امتداد حرکت نهضت عاشورا بود و در نهضت عاشورا از کودک شش ماهه وجود دارد تا پیرمردی همچون حبیب ، نهضت عاشورا با شن و موقعیت اجتماعی افراد کاری ندارد ، در نهضت عاشورا تمام کسانی که احساس تکلیف می کنند وجود دارند .

 

 

وی خاطر نشان کرد : جنگ تحمیلی ما هم از تمام سنین و آحاد جامعه در آن وجود داشتند و جوان بود ، پیر بود ، زن و مرد بود ، سنی و شیعه بود ، جنگ تحمیلی نماد وحدت در کشور می باشد و این وحدت موجب شد که لشکر عراق پشت مرزهای ما متوقف شد .

 

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع)  گفت : شهید فهمیده با شهادت خود به دنیا فهماند که ما برای حفظ انقلاب و اسلام حاظریم از جان خود نیز بگزریم .

 

سردار ترابی افزود : ۱۳ آبان بهانه ای است برای این است که به فرزندان نوجوانمان بیاموزیم درس ایثار ، درس وحدت ، درس همدلی ، فلسفه نامگذاری این روز به نام روز نوجوان همین است .

وی خاطر نشان کرد : کشورهای غربی بدنبال سلطه  بر منطقه می باشند ولی جمهوری اسلامی ایران خواستار تعیین سرنوشت هر کشور بدست مردم خود آن کشور است، آمریکا به خوبی می داند ملت ایران از تهدید آنها نمی ترسد و ملت ما نیز بخوبی می داند آمریکا شهامت حمله به ایران را نخواهد داشت .

 

لازم به ذکر است این یادواره در دبیرستان شیخ نجیب کوهیج برگزار گردید .

 

 

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff