آمدن فابیوس و موگرینی به ایران یک عملیات روانی است
+ پ -
آمدن فابیوس و موگرینی به ایران یک عملیات روانی است

استاد دانشگاه حاجی آباد با بیان اینکه شایعه آمدن،موگرینی و فابیوس به ایران بیشتر به یک عملیات روانی شبیه است افزود : آنها به دنبال ایجاد نشان دادن فضای غیر دپلماتیک در ایران هستند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، محمد میرزاده در گفتگو با خبرنگار پیارم ، در رابطه با سفر فابیوس وزیر امور خارجه فرانسه به ایران گفت : کشورهای اروپایی آرزوی یافتن بازار ایران را در سر دارند زیرا ایران برای این کشورها به عنوان پل ارتباطی و اقتصادی شرق و غرب است.

 

 

میرزاده در ادامه افزود: شایعه آمدن،موگرینی، فابیوس به ایران بیشتر بیک عملیات روانی شبیه است تا زمینه هایی را ایجاد کنند روابط دیپلماتیک بین ایران و اروپا وجود ندارد و از نظر قوانین ورود ایشان به کشور قبل از برقراری روابط با این کشور منع دارد.

 

 

میرزاده تصریح کرد: ورود آقایان فابیوس منع قانونی ندارد اما با توجه به مشکلاتی که برای کشور ایجاد کردند فرانسه در مسئله تحریمها به کشور ما فشار آورد بهتر بود به این سرعت به ایشان مجوز ورود داده نمی شد.

 

 

این مدرس دانشگاه افزود: افرادی همانند فابیوس که در مذاکرت نتوانسته اند به اغراض خودشان در توافق هسته ای دست یابند اکنون به سمت و سوی تامین منافعشان آمده اند و کشور ما باید با این افراد مشکوک و محتاط برخورد کرده و نظارت کنترل شده ای را در فضای اقتصادی و پیشرفت داشته باشیم .

 

 

وی در پایان افزود: فابیوس و حزبش افراد پست و به نوعی مرتبط با صهیونیست های بین المللی هستند و کشورهای اروپایی ،استکباری و آمریکایی معمولا دارای این چنین حالاتی هستند و در برخورد با این کشورها یا باید قطع رابطه کلی کرد و یا این که در صورت رابطه عواقب این کار را کنترل کنیم.

 

 

انتهای پیام /س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff