آمادگی کامل دستگاه‌های عضو مدیریت بحران در روز 7 اسفند
+ پ -
آمادگی کامل دستگاه‌های عضو مدیریت بحران در روز ۷ اسفند

فرماندار بستک گفت: دستگاههای عضو مدیریت بحران با بسیج تمامی امکانات خود در روز ۷ اسفند از آماده باش کامل برخوردار باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری جهانگیریه،میرمرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان بستک شب گذشته در نشست شورای اداری شهرستان با بیان اینکه هر کدام از عوامل اجرایی انتخابات دارای نقش تاثیرگذاری در برگزاری باشکوه این حماسه ی سیاسی هستند اظهار داشت: همه باید در کنار هم، با احساس مسوولیت در جهت انجام پروژه ملی سیاسی انتخابات ۷ اسفند تلاش نماییم.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک افزود: حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بسیار مهم است زیرا از یک سو نشان میدهد علیرغم گذشت ۳۷ سال از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی، مردم به آرمانهای آن پایبند هستند و از جهت دیگر موجب ثبات امنیت در کشور و تقویت انسجام ملی خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در شهرستان فراهم شده است افزود: مهم ترین هدف ما، قانون گرایی، حضور حداکثری مردم در انتخابات که مورد تاکید مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهور و استاندار محترم است و سلامت انتخابات می باشد.

 

فرماندار شهرستان بستک بیان داشت: ما مجریان انتخابات وظیفه داریم با رعایت اصل بی طرفی و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند “رای مردم حق الناس است” انتخابات پرشور و سالم با مشارکت حداکثری برگزار نماییم.

 

ایزدی پور از دستگاه‌های خدمت رسان از جمله ادارات برق، مخابرات، هلال احمر، آتش نشانی، بیمارستان و… خواست تا با بسیج تمامی امکانات خود در روز ۷ اسفند آمادگی کامل داشته باشند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff