آمادگی کامل بسیج پزشکی برای خدمت‌رسانی در اربعین
+ پ -
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام خبر داد؛

آمادگی کامل بسیج پزشکی برای خدمت‌رسانی در اربعین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: بسیج جامعه پزشکی استان ایلام حمایت‌های لازم از همه اقدامات قانونی بسیج جامعه پزشکی و دانشجویی به عمل آورده و پیش‌بینی‌های لازم را برای خدمت‌رسانی در اربعین سال جاری کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ علی دلپیشه گفت: با توجه به سیاست‌های کلان کشور و منویات مقام معظم رهبری در راستای ارتقاء فرهنگ بسیج و سازندگی و گسترش بینش سیاسی دانشجویان، حمایت‌های لازم را از همه اقدامات قانونی بسیج جامعه پزشکی و دانشجویی به عمل آوردیم؛ برگزاری دوره ولایت با کمک‌های مادی و پشتیبانی در تابستان سال جاری از جمله این حمایت‌ها بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با بیان اینکه حمایت‌های بسیج جامعه پزشکی استان ایلام کاملاً مورد تقدیر فرماندهی محترم سپاه این استان واقع شده است، گفت: در زمینه اردوهای جهادی نیز با وجود اینکه برای برگزاری دوره‌ها دیر اقدام شده بود اما بسته‌های فرهنگی مورد نیاز این دوره برای بسیج سازندگی تامین شد؛ همچنین موانع آموزشی دانشجویانی که ناتوانی مالی برای شرکت در این دوره‌ها را داشتند برطرف شد.

وی با تاکید بر اینکه این اقدامات تشویقی به منظور ایجاد معنویت خاص به دانشگاه بوده است، ادامه داد: بسیج جامعه پزشکی استان ایلام اقدامات خوبی را در مواقع حساس اورژانسی مانند حماسه‌ای که در اربعین سال گذشته آفریده شد انجام داده است و نیروی لازم را برای اقدامات درمانی که می‌بایستی هم در استان و در استان‌های مجاور و مرز بین‌المللی مهران صورت می‌گرفت، فراهم آورد.

دلپیشه، خاطرنشان کرد: در طول سنوات گذشته اقدام به برپایی بیمارستان‌های صحرایی در نقاط مختلف استان کردیم و در نتیجه همه فعالیت‌های انجام شده از طرف سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین به‌ عنوان موفق‌ترین رده بسیج در اولین جشنواره سراسری مالک اش‌تر انتخاب شدیم؛ همه این موفقیت‌ها با همت و تلاش همه عزیزانی که در سازمان بسیج جامعه پزشکی استان ایلام عضویت دارند به دست آمد.

رئیس شورای بسیج جامعه پزشکی ایلام در پاسخ به سوال خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی مبنی بر آمادگی استان ایلام برای اربعین سال جاری گفت: برای اربعین امسال نیز پیش‌بینی‌های لازم جهت خدمات‌رسانی از زوار عتبات عالیات در مرز مهران صورت گرفته است؛ درمانگاه صحرایی در منطقه صفر مرزی برپا خواهیم کرد؛ فوریت‌های پزشکی نیز همه جاده‌های استان را تحت پوشش قرار خواهد داد و امکانات اورژانس هوایی نیز در نظر گرفته خواهد شد تا بهترین سرویس‌رسانی به زوار ارائه شود.

وی در پایان گفت: بسیج جامعه پزشکی مانند سال گذشته با استفاده از ظرفیت داخل استان و ظرفیت استان‌های همجوار مانند خوزستان و کرمانشاه به‌ خوبی در خدمت زوار عتبات عالیات خواهد بود.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff